ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

7ος Αγώνας Δρόμου Υγείας Αντιπάρου 2018

Αντίπαρος Εν Πλώ Αγώνας δρόμου

 

24,4 Κμ

Α/Α Bib Όνομα Φύλο Α/Α Φύλο Σύλογος 0 - 12 Κμ  Καθαρός Χ Χρόνος
1. 24016 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΠΟΛΙΑΣ M 1 O. S. B_E. T BY TZEFALIS Α. Σ ΠΟΣΕΙΔΏΝ ΣΎΡΟΥ 00:46:33,80 01:34:27,70 01:34:30,30
2. 24039 ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 2 MYATHLETE 00:50:23,80 01:41:26,20 01:41:32,40
3. 24015 ZAK SIMO M 3 Antiparos en plo 00:52:13,80 01:45:12,00 01:45:18,50
4. 24043 ΜΠΑΛΛΙΑΝ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 4 Gosport 00:53:53,80 01:50:07,60 01:50:13,00
5. 24007 KAVALLAS THEODOROS M 5 ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 00:57:38,80 01:54:21,20 01:54:24,60
6. 24034 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΣ M 6 rynner Kastroy 00:55:55,80 01:54:37,50 01:54:40,40
7. 24072 ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ M 7   00:55:55,80 01:56:32,70 01:56:38,10
8. 24003 CHRISTOPOULOU MAGDA F 1 A.O.PAROU 00:57:15,80 01:56:37,40 01:56:41,30
9. 24057 ΠΕΡΔΙΚΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ M 8 ADIDAS RUNNERS ATHENS 00:57:15,80 01:56:35,10 01:56:42,10
10. 24005 HICKMAN JAY M 9 ParosActive 01:03:05,80 02:07:05,70 02:07:12,20
11. 24035 ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 10 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:03:28,80 02:10:12,20 02:10:15,60
12. 24073 ΚΑΖΑΚΙΔΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ M 11   01:03:28,80 02:10:11,90 02:10:15,80
13. 24060 ΣΚΙΑΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 12   01:02:04,80 02:11:22,10 02:11:25,50
14. 24038 ΚΟΥΤΣΙΑΥΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 13   01:01:18,80 02:13:22,60 02:13:27,50
15. 24040 ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 14 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 01:07:48,80 02:13:55,70 02:14:02,60
16. 24053 ΠΑΡΘΕΝΗΣ ΝΙΚΟΣ M 15 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 01:08:15,80 02:15:17,30 02:15:20,40
17. 24021 ΒΛΑΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 16 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 01:08:13,80 02:16:34,60 02:16:45,90
18. 24019 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΚΗΣ M 17   01:06:17,80 02:17:37,30 02:17:42,30
19. 24025 ΔΕΔΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 18   01:07:23,80 02:20:22,70 02:20:27,10
20. 24071 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΑΝΟΣ M 19   01:04:43,80 02:21:52,00 02:21:54,80
21. 24029 ΖΕΛΕΣΙΑΔΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ F 2 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 01:07:30,80 02:22:07,80 02:22:12,10
22. 24062 ΤΖΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ M 20   01:09:48,80 02:22:07,40 02:22:15,40
23. 24070 MEMOTT JAMES M 21   01:07:48,80 02:22:18,00 02:22:27,70
24. 24066 ΧΟΥΖΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 22 ΣΕΒΑΣ ΝΑΞΟΥ 01:06:08,80 02:23:21,20 02:23:35,00
25. 24030 ΖΗΝΤΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 23 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 01:08:15,80 02:23:32,90 02:23:41,90
26. 24048 ΜΠΟΥΓΙΟΥΡΗΣ ΜΗΝΑΣ M 24 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:08:45,80 02:23:38,20 02:23:46,80
27. 24037 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΣΑΚΗΣ M 25 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 01:12:30,80 02:24:51,30 02:25:00,20
28. 24052 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΖΑΦΕΙΡΗΣ M 26 ΤΡΙΑΘΛΗΤΕΣ ΕΝ ΔΡΑΣΕΙ 01:08:43,80 02:25:00,60 02:25:06,30
29. 24014 XANIVTHS KON-NOS M 27   01:08:59,80 02:25:14,00 02:25:19,50
30. 24020 ΒΑΤΡΑΝΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ M 28 ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ 01:06:35,80 02:25:25,90 02:25:28,70
31. 24050 ΠΑΛΟΥΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ M 29 aneksartitos 01:13:48,80 02:29:28,90 02:29:40,50
32. 24011 ROMAIOS PETROS M 30 ΠΟ.ΦΙ. Running Team 01:13:15,80 02:29:38,20 02:29:50,00
33. 24010 PRAKTIEK MARTINE F 3 RunninGreece 01:11:07,80 02:30:00,00 02:30:09,10
34. 24036 ΚΑΣΤΡΑΝΤΑΣ ΚΩΣΤΑΣ M 31   01:13:11,80 02:30:33,60 02:30:41,40
35. 24047 ΜΠΟΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M 32   01:09:06,80 02:31:12,70 02:31:25,40
36. 24046 ΜΠΙΤΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ M 33 ΣΔΥΠ 01:10:03,80 02:34:41,50 02:34:46,00
37. 24023 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 34 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 01:18:04,80 02:35:24,30 02:35:35,50
38. 24041 ΜΑΝΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 35 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 01:18:20,80 02:35:25,00 02:35:35,60
39. 24032 ΚΑΒΑΚΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 36   01:18:20,80 02:42:17,40 02:42:30,50
40. 24054 ΠΑΡΠΑΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 37   01:15:04,80 02:42:26,40 02:42:30,50
41. 24002 BROWN COLIN M 38   01:14:43,80 02:44:01,20 02:44:08,50
42. 24051 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ M 39   01:12:50,80 02:44:38,40 02:44:45,40
43. 24058 ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 40 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 01:18:36,80 02:46:30,90 02:46:40,90
44. 24045 ΜΠΙΣΚΕΤΖΗ ΜΑΡΙΑ F 4 Αθηναιοι Δρομεις 01:19:17,80 02:47:48,40 02:48:01,10
45. 24065 ΧΟΤΖΟΓΛΟΥ ΚΑΤΕΡΊΝΑ F 5   01:17:49,80 02:48:41,60 02:48:51,40
46. 24044 ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΝΑΤΑΣΑ F 6   01:19:04,80 02:49:43,60 02:49:48,30
47. 24026 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M 41 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:23:08,80 02:51:28,70 02:51:37,10
48. 24027 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 42 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 01:19:17,80 02:55:46,10 02:55:56,70
49. 24061 ΣΤΑΥΡΟΥ ΜΑΡΙΕΛΙΝΑ F 7 ZarouZone 01:25:30,80 02:57:56,90 02:58:01,80
50. 24022 ΓΑΛΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 43   01:25:43,80 02:59:53,70 03:00:03,40
51. 24033 ΚΑΒΑΚΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 44   01:31:53,80 03:05:29,90 03:05:43,20
52. 24063 ΤΣΑΟΥΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 45   01:22:54,80 03:08:13,80 03:08:22,10
53. 24064 ΧΕΛΙΩΤΟΥ ΚΟΥΚΟΥΛΙΝΗ ΖΩΗ F 8   01:30:55,80 03:14:15,40 03:14:23,10
54. 24031 ΘΕΟΦΙΛΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗΣ M 46   01:30:55,80 03:14:15,80 03:14:23,70
55. 24068 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΑΤΟΥ ΑΝΝΑ F 9   01:30:20,80 03:14:53,70 03:15:05,70
56. 24009 NTOUSIS STEFANOS M 47 PAROS CYCLING 01:30:20,80 03:14:54,10 03:15:06,40
57. 10030 ΖΑΓΓΙΝΑ ΜΑΡΙΑ F 10 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 01:31:53,80 03:22:37,80 03:22:44,10
58. 24017 ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M 48 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 01:31:53,80 03:22:34,60 03:22:45,50
59. 24069 ΜΠΟΛΙΑ ΜΑΝΤΩ F 11   02:09:11,80 03:37:33,60 03:37:45,80
60. 24067 ΝΟΥΛΕΖΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 49   02:08:13,80 03:39:39,80 03:39:43,80

 

10 Κμ

Α/Α Bib Όνομα Φύλο Α/Α Φύλο Σύλογος 0 - 5 Κμ Καθαρός Χ Χρόνος
1. 10080 ΑΛΙΦΙΕΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 1   00:19:24,50 00:39:46,90 00:39:49,70
2. 24042 ΜΑΝΙΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M 2 Naxos Trail Race 00:20:50,70 00:42:06,60 00:42:08,40
3. 10076 ΧΑΛΚΟ ΘΕΟΦΑΝΗΣ M 3 Α.Ο ΠΑΡΟΥ 00:19:56,30 00:42:14,70 00:42:16,10
4. 10039 ΚΟΝΔΡΑΛΗΣ ΦΩΤΗΣ M 4 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:21:15,70 00:44:32,60 00:44:36,10
5. 10072 ΤΣΙΓΩΝΙΑΣ ΝΙΚΟΣ M 5 PAROS TRIATHLON CLUB 00:22:06,10 00:44:42,90 00:44:44,80
6. 10059 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗΣ M 6 VODAFONE RUNNING TEAM 00:22:12,90 00:45:34,10 00:45:42,90
7. 10006 POLIZOIS DIMITRIS M 7   00:22:39,60 00:46:36,70 00:46:48,20
8. 10071 ΤΣΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 8 DIADRASIS 00:23:17,40 00:46:54,30 00:47:07,50
9. 10100 WAAGE TROND M 9   00:22:56,30 00:47:07,50 00:47:14,70
10. 10015 ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΝΙΚΟΣ M 10 ADIDAS RUNNING TEAM 00:23:02,40 00:47:25,20 00:47:40,80
11. 10065 ΣΙΔΕΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ M 11   00:22:44,30 00:47:42,90 00:47:46,30
12. 10053 ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ M 12   00:23:04,20 00:49:01,00 00:49:15,50
13. 24018 ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 13 ΣΑΦΑΝΣ 00:23:20,20 00:49:09,80 00:49:15,90
14. 10049 ΜΠΑΛΑΣΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ F 1   00:24:24,50 00:50:52,20 00:50:56,90
15. 10032 ΚΑΛΕΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 14   00:25:08,70 00:50:49,00 00:50:59,70
16. 10082 BLONDIE VUCICH F 2   00:25:12,90 00:51:25,70 00:51:32,30
17. 10073 ΤΣΟΥΚΑΛΆΣ ΠΑΝΤΕΛΉΣ M 15   00:25:51,60 00:51:20,40 00:51:36,60
18. 10036 ΚΑΡΑΠΑΠΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M 16 ΠΑΛΛΗΝΗ ΔΡΟΜΕΙΣ 00:24:59,90 00:51:29,40 00:51:40,70
19. 10023 ΓΕΝΗΣΑΡΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ F 3   00:25:42,50 00:51:40,40 00:51:45,80
20. 10025 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ F 4 ΤΡΙΑΘΛΗΤΕΣ ΕΝ ΔΡΑΣΕΙ 00:25:18,20 00:51:51,60 00:51:59,00
21. 10058 ΠΑΠΑΛΥΜΠΕΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ M 17 MAGEIA A.C. 00:25:10,50 00:51:52,80 00:52:10,30
22. 10022 ΓΑΛΑΤΟΥΛΑ ΑΝΝΑ F 5 CHIOS RUNNING 00:24:44,30 00:52:53,60 00:52:55,50
23. 10092 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΩΡΑΚΗΣ M 18   00:25:59,70 00:54:01,10 00:54:04,10
24. 10087 ΠΕΤΡΟΣ ΔΕΜΕΝΑΓΑΣ M 19   00:25:50,60 00:54:12,10 00:54:17,40
25. 10089 ΑΓΑΜΝΕΝΟΝΑΣ ΓΙΑΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ M 20   00:27:08,40 00:54:05,70 00:54:20,70
26. 10017 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 21   00:26:49,60 00:54:43,60 00:54:54,90
27. 10038 ΚΟΛΛΙΑ ΑΝΤΩΝΙΑ F 6 Θησέας gym 00:27:09,30 00:55:07,70 00:55:15,10
28. 10014 ΕΥΣΤΡΑΤΡΙΑΔΗ ΚΑΤΕΡΝΑ F 7   00:26:38,60 00:55:07,80 00:55:16,80
29. 10043 ΛΑΜΠΙΡΗ ΒΑΣΩ F 8 MSD RUNNERS 00:27:02,90 00:55:31,10 00:55:43,30
30. 10088 HOLFEDER MARC M 22     00:55:45,30 00:56:04,20
31. 10026 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΔΗΘ F 9 ΤΡΙΑΘΛΗΤΕΣ ΕΝ ΔΡΑΣΕΙ 00:26:40,50 00:56:07,80 00:56:15,00
32. 10097 TOM VUCICH M 23   00:27:24,10 00:56:02,60 00:56:15,20
33. 10060 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 24 Myathlete 00:27:07,60 00:56:06,70 00:56:18,50
34. 10085 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ M 25   00:28:46,60 00:56:13,90 00:56:31,00
35. 10004 MALTZI ELECTRA F 10   00:26:38,20 00:56:46,60 00:56:52,40
36. 10063 ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΞΕΝΙΑ F 11 MY FITNESS HALL 00:27:29,50 00:56:52,50 00:56:57,70
37. 10018 ΑΡΒΑΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ HΛΙΑΣ M 26 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 00:28:54,00 00:57:05,80 00:57:14,50
38. 24024 ΔΑΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 27 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 00:27:26,70 00:57:18,70 00:57:21,10
39. 10068 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ M 28 Adidas Runners Athens 00:28:08,20 00:57:09,20 00:57:24,20
40. 10069 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΦΕΛΗ F 12     00:57:13,10 00:57:31,40
41. 10057 ΠΑΠΑΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ M 29   00:25:23,00 00:57:40,00 00:57:44,60
42. 10010 VAN DEN ELZEN GERARD M 30   00:27:11,80 00:57:44,30 00:57:49,00
43. 24013 VAN CAPELLEN BART M 31   00:27:24,60 00:57:45,10 00:57:49,10
44. 10047 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ F 13   00:27:49,00 00:57:49,10 00:57:59,50
45. 10048 ΜΑΥΡΟΕΙΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ F 14   00:27:49,70 00:58:04,20 00:58:09,00
46. 10081 ΑΜΠΡΑΒΑΝΕΛ ΝΕΛΛΗ F 15   00:28:54,30 00:58:15,20 00:58:28,80
47. 10029 ΕΥΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΥΣ M 32   00:28:02,90 00:59:17,80 00:59:27,80
48. 10054 ΠΑΓΩΝΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ M 33   00:29:27,80 00:59:20,70 00:59:28,60
49. 10031 ΖΟΥΛΙΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 34 Adidas Runners Athens 00:27:39,60 00:59:24,10 00:59:30,80
50. 10086 ΓΙΑΝΝΗΣ KEMETZOΠΟΥΛΟΣ M 35   00:29:06,20 00:59:45,80 00:59:47,90
51. 10084 ΝΙΚΟΣ ΜΑΓΟΠΟΥΛΟΣ M 36   00:27:35,50 00:59:40,70 00:59:51,80
52. 10066 ΣΚΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΝΕΦΕΛΗ F 16     01:00:16,70 01:00:34,70
53. 24004 GREEN UTA F 17 RunninGreece 00:29:16,40 01:00:34,10 01:00:48,60
54. 10020 ΒΕΛΕΝΤΗ ΜΑΡΙΑ F 18     01:01:04,70 01:01:06,40
55. 10007 PSOMIADIS GEORGE M 37   00:31:47,20 01:00:55,30 01:01:11,00
56. 10064 ΣΑΜΟΥΕΛΙΑΝ ΙΩΑΝΝΗΣ M 38   00:30:02,40 01:01:13,70 01:01:21,20
57. 10052 ΝΤΑΚΟΥΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 39   00:29:49,00 01:01:05,80 01:01:21,60
58. 10083 Carlsen Nina F 19   00:30:01,20 01:01:21,70 01:01:27,40
59. 10016 ΑΠΟΚΟΤΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ F 20 ΑΙΟΛΟΣ ΒΟΛΛΕΥ ΑΝΤΙΠΑΡΟΥ 00:29:18,20 01:01:39,40 01:01:42,20
60. 10098 NICHOLAS COOPER M 40   00:29:18,70 01:01:44,60 01:01:57,50
61. 10003 JONNARD HELENE F 21 Myrsini Educational Centre 00:30:12,30 01:01:54,90 01:02:04,10
62. 10090 ΝΤΖΟΥΦΡΑ ΜΑΡΙΑ F 22   00:30:08,70 01:02:02,60 01:02:14,20
63. 10093 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΟΥΦΗΣ M 41   00:29:29,60 01:02:32,60 01:02:36,00
64. 10008 RAO SHEFALI F 23 METROS 00:29:59,40 01:02:39,80 01:02:41,80
65. 10074 ΤΣΟΥΡΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ M 42 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 00:31:58,80 01:02:48,80 01:03:01,10
66. 10042 ΚΟΥΡΕΜΕΝΟΥ ΣΟΦΙΑΛΕΝΑ F 24   00:30:08,50 01:03:07,90 01:03:22,80
67. 10041 ΚΟΥΡΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ M 43   00:29:39,20 01:03:37,60 01:03:44,20
68. 10070 ΤΟΜΑΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 44 ΤΡΙΑΘΛΗΤΕΣ ΕΝ ΔΡΑΣΕΙ 00:30:39,30 01:03:57,70 01:04:05,70
69. 10044 ΛΙΝΑΡΔΗ ΕΛΕΩΝΟΡΑ F 25 ΤΡΙΑΘΛΗΤΕΣ ΕΝ ΔΡΑΣΕΙ 00:31:02,50 01:04:11,60 01:04:17,70
70. 10091 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΠΑΓΑΔΩΡΟΣ M 45   00:30:16,00 01:04:17,80 01:04:24,50
71. 10019 ΠΟΥΛΙΟΒΑΛΗ ΑΡΓΥΡΩ F 26   00:30:07,80 01:05:29,90 01:05:43,60
72. 10009 ROSHAN CHRISTIE F 27 Metros 00:29:59,50 01:05:53,50 01:05:55,90
73. 10028 ΔΡΑΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 46   00:30:44,00 01:06:23,50 01:06:27,50
74. 10027 ΓΚΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ F 28   00:30:44,80 01:06:25,10 01:06:28,70
75. 10095 ΜΑΤΣΟΥΚΑ ANNA F 29   00:31:14,00 01:06:27,30 01:06:35,50
76. 10094 ΜΠΑΝΤΡΑΣ ΘΩΜΑΣ M 47   00:29:30,30 01:06:29,40 01:06:37,90
77. 10055 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΥ ΓΚΡΕΤΑ F 30 Γ.Σ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ 00:32:26,90 01:07:28,10 01:07:34,40
78. 10056 ΠΑΠΑΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ F 31   00:31:13,10 01:08:14,00 01:08:19,50
79. 10050 ΜΠΑΜΠΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 48 ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 00:33:12,90 01:08:23,50 01:08:34,90
80. 10013 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 49   00:32:30,30 01:08:45,50 01:08:53,80
81. 10012 ΑΛΜΠΑΝΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ F 32   00:32:33,90 01:08:52,20 01:09:07,60
82. 10078 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΜΥΡΝΗΣ M 50   00:33:10,60 01:08:56,30 01:09:08,40
83. 10079 ΧΡΥΣΟΧΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ M 51   00:32:34,60 01:08:52,90 01:09:08,60
84. 10001 BEYS MARIA F 33   00:33:12,60 01:09:34,70 01:09:42,70
85. 10005 MARIANOU MAROUSO F 34   00:34:56,80 01:12:49,40 01:12:55,60
86. 10061 ΠΕΤΡΙΝΩΛΗ ΚΙΚΑ F 35 - 00:34:22,20 01:15:03,10 01:15:06,10
87. 10051 ΜΠΟΛΟΥ ΕΡΙΚΑ F 36   00:35:19,30 01:15:15,10 01:15:31,10
88. 10011 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΖΩΗ F 37   00:35:19,20 01:15:15,10 01:15:31,20
89. 10035 ΚΑΡΑΜΟΥΤΣΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ M 52 ΤΡΙΑΘΛΗΤΕΣ ΕΝ ΔΡΑΣΕΙ   01:16:36,50 01:16:36,50
90. 10024 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ F 38 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΟΛΕΜΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ 00:36:18,90 01:17:09,70 01:17:13,80
91. 10046 ΜΑΚΡΑΚΗ ΕΥΔΟΚΙΑ F 39 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 00:38:44,10 01:18:16,60 01:18:26,40
92. 10021 ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΕΛΙΖΑ F 40   00:38:20,90 01:18:38,30 01:18:51,40
93. 10062 ΠΥΛΙΑΝΟΥ ΦΑΙΗ F 41   00:37:18,40 01:18:44,20 01:19:02,30
94. 10075 ΤΥΛΙΓΑΔΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ F 42 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 00:39:51,20 01:21:28,60 01:21:38,40
95. 10040 ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΥ ΚΙΚΗ F 43     01:32:22,10 01:32:22,10
96. 10045 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΡΡΙΚΟΣ M 53     01:32:23,10 01:32:23,10
97. 10099 DAVID VOGEL M 54     02:09:12,80 02:09:12,80

 

5 Κμ

Α/Α Bib Όνομα Φύλο Α/Α Φύλο Σύλογος 0-2,5 Κμ Καθαρός Χ Χρόνος
1. 50085 ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 1   00:09:47,40 00:20:31,50 00:20:35,00
2. 50016 ΓΚΑΝΙΑΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 2 SANTA RUNNING TEAM 00:09:42,80 00:20:46,00 00:20:48,30
3. 50087 ΘΑΝΑΣΗΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ M 3   00:09:59,90 00:20:53,20 00:20:58,30
4. 50069 ΦΑΡΟΥΠΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M 4 ———— 00:10:09,30 00:21:08,50 00:21:11,40
5. 50018 ΓΟΥΠΟΥ ΤΑΝΙΑ F 1 ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 00:11:12,00 00:22:14,40 00:22:17,40
6. 50088 ΣΚΑΡΑΜΑΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 5   00:11:06,50 00:22:18,10 00:22:30,50
7. 50048 ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ M 6 Myrsini Educational Centre 00:10:59,80 00:22:30,40 00:22:33,40
8. 50035 ΚΟΝΤΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M 7   00:11:18,80 00:22:42,40 00:22:47,60
9. 50021 ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 8 ARJUNA KNITWEAR 00:10:31,00 00:22:45,50 00:22:47,90
10. 50060 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΗΛΙΑΣ M 9 Myrsini Educational Centre 00:11:03,40 00:24:10,90 00:24:14,00
11. 50071 ΦΕΙΔΟΠΙΑΣΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 10   00:12:28,20 00:24:05,40 00:24:18,10
12. 50054 ΣΠΑΘΑΡΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F 2   00:11:28,00 00:24:22,90 00:24:26,50
13. 50055 ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 11 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΜΕΣΑΡΑΣ 00:12:14,90 00:24:38,10 00:24:42,00
14. 50007 ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ M 12 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 00:12:23,30 00:25:15,00 00:25:19,10
15. 50072 ΦΡΑΙΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 13 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:12:26,10 00:25:43,00 00:25:47,30
16. 50091 SOLMI Renata F 3   00:12:30,70 00:25:45,80 00:25:54,30
17. 50034 ΚΟΝΤΑΞΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ M 14   00:11:40,60 00:25:57,60 00:26:02,60
18. 50056 ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 15 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 00:13:19,00 00:27:09,90 00:27:13,50
19. 50025 ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 16 ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛ.ΜΟΙΡΩΝ 00:13:19,80 00:27:11,20 00:27:14,60
20. 50080 ΕΙΡΗΝΗ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗ F 4   00:13:50,90 00:27:26,10 00:27:39,80
21. 50086 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΡΚΟΥΔΙΑΡΗΣ M 17   00:12:44,90 00:27:38,10 00:27:43,90
22. 50023 ΖΟΥΜΗ ΑΝΝΑ F 5 ΣΔΥ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 00:13:39,40 00:28:09,10 00:28:15,40
23. 50067 ΤΣΙΑΜΟΥΡΑ ΕΥΤΥΧΙΑ F 6   00:13:40,20 00:28:04,70 00:28:17,60
24. 50073 ΨΑΡΡΑ ΕΙΡΗΝΗ F 7 - 00:14:12,40 00:28:07,70 00:28:21,90
25. 50064 ΤΣΑΝΤΟΥΛΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ F 8 Α.Ο. ΠΑΡΟΥ 00:14:07,90 00:28:26,00 00:28:31,40
26. 50042 ΛΟΥΚΗ ΜΑΡΙΑ F 9 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 00:14:08,50 00:28:26,00 00:28:32,10
27. 50078 ΒΑΣΙΛΗΣ ΨΥΧΟΠΟΣ F 10   00:13:59,70 00:28:44,60 00:28:47,20
28. 50081 ΓΡΥΛΛΑΚΗ ΕΥΔΟΚΙΑ F 11   00:13:58,90 00:28:54,90 00:29:01,50
29. 50017 ΓΚΙΝΤΗΣ ΜΑΞΙΜΟΣ M 18   00:15:08,80 00:29:22,00 00:29:26,80
30. 50058 ΤΑΠΡΑΝΤΖΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ M 19   00:15:11,80 00:29:19,80 00:29:27,70
31. 50041 ΛΙΑΣΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 20   00:15:12,00 00:29:20,90 00:29:28,50
32. 50050 ΠΑΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 21   00:13:41,00 00:29:17,70 00:29:30,10
33. 50008 ΑΡΚΑΣ ΖΕΠΟΣ M 22 SNAILS TEAM 00:14:43,50 00:29:31,20 00:29:48,20
34. 50009 ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 23 ΑΝΤΙΠΑΡΟΣ ΕΝ ΠΛΩ 00:14:44,70 00:29:41,30 00:29:48,40
35. 50019 ΔΕΜΕΡΤΖΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ F 12   00:15:15,60 00:29:37,60 00:29:51,80
36. 50037 ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ M 24   00:14:47,10 00:30:00,20 00:30:06,80
37. 50089 ΤΣΑΝΤΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ M 25   00:15:13,10 00:30:02,70 00:30:16,40
38. 50070 ΦΕΙΔΟΠΙΑΣΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 26   00:14:11,70 00:30:14,00 00:30:28,70
39. 50005 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ F 13 SANTA RUNNING TEAM 00:14:40,60 00:30:16,70 00:30:28,80
40. 50065 ΤΣΕΡΙΚΟΥ ΡΕΤΖΙΝΑ F 14 Myrsini Educational Centre 00:14:33,00 00:30:31,80 00:30:37,60
41. 50006 ΑΡΓΕΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 27 Myrsini Educational Centre 00:13:34,70 00:30:40,80 00:30:43,70
42. 50004 KOKAJ ALEXANDROS M 28   00:14:03,90 00:31:15,10 00:31:17,80
43. 50028 ΚΑΚΟΔΕΙΠΝΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ F 15 ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛ.ΜΟΙΡΩΝ 00:14:51,80 00:31:20,80 00:31:26,20
44. 50043 ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ M 29 Myrsini Educational Centre 00:14:04,60 00:31:26,60 00:31:30,10
45. 50002 HANIOTIS MANOS M 30   00:15:17,70 00:31:22,20 00:31:33,50
46. 10077 ΧΡΑΝΙΩΤΗ ΧΑΡΑ F 16 Ανεξαρτητη 00:15:02,50 00:31:46,80 00:31:58,40
47. 50082 ΗΛΙΑΣ ΣΦΑΚΙΑΝΟΣ M 31   00:16:37,50 00:32:15,20 00:32:27,40
48. 50093 MORINI Vittorio M 32   00:16:20,90 00:33:05,90 00:33:16,40
49. 50061 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ F 17 Myrsini Educational Centre 00:15:24,90 00:33:15,20 00:33:18,70
50. 50045 ΜΑΥΡΟΥ ΦΛΩΡΑ F 18   00:16:04,50 00:33:16,50 00:33:19,80
51. 50079 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΑΡΝΑΡΗΣ F 19   00:15:53,60 00:34:26,50 00:34:29,00
52. 50076 SPORI LAURA F 20   00:17:57,50 00:34:45,70 00:35:01,70
53. 50092 MORINI Raffaele M 33   00:17:25,10 00:34:58,60 00:35:08,90
54. 50011 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΝΑ F 21   00:17:48,80 00:35:18,40 00:35:27,30
55. 50033 ΚΑΤΣΙΜΠΟΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ F 22   00:17:40,20 00:35:45,70 00:35:53,10
56. 50015 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ F 23 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 00:17:24,30 00:35:52,90 00:35:58,70
57. 50062 ΤΡΙΒΥΖΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ M 34   00:16:16,90 00:35:50,20 00:36:00,40
58. 50075 BUERKI BARBARA F 24   00:17:57,60 00:36:04,00 00:36:19,80
59. 50066 ΤΣΕΡΙΚΟΥ ΓΚΛΕΝΤΙΣΑ F 25 Myrsini Educational Centre 00:15:23,40 00:36:24,20 00:36:30,50
60. 50024 ΘΑΛΑΣΣΟΧΩΡΙΤΗ ΑΝΝΑ F 26   00:16:06,10 00:36:22,70 00:36:31,20
61. 50047 ΜΥΛΩΝΑ ΤΕΡΡΥ F 27 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 00:17:40,10 00:36:41,30 00:36:52,70
62. 50003 JONES KRYSTAL F 28   00:18:10,10 00:36:50,90 00:37:02,10
63. 50046 ΜΠΑΓΟΥΡΔΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 35   00:17:24,10 00:37:01,20 00:37:11,70
64. 50083 ΜΑΡΙΑ ΜΠΑΡΜΠΑΡΗ F 29   00:18:17,10 00:37:15,80 00:37:27,50
65. 50022 ΜΥΡΤΩ ΚΟΛΟΒΟΥ F 30   00:18:19,90 00:38:10,90 00:38:15,50
66. 50094 ΠΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 36   00:18:23,10 00:38:45,30 00:38:50,30
67. 50014 ΓΙΑΝΝΙΚΑΚΗ ΣΩΤΗΡΙΑ F 31   00:19:21,30 00:38:53,00 00:39:07,10
68. 50031 ΚΑΜΠΟΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ F 32   00:19:22,10 00:38:54,30 00:39:07,20
69. 50001 DAVIOS GIANNIS M 37   00:18:00,50 00:38:58,50 00:39:07,30
70. 50012 ΒΕΝΙΖΕΛΑΚΟΥ ΜΙΚΑ F 33   00:19:16,90 00:39:15,50 00:39:22,40
71. 50010 ΒΑΡΘΑΛΙΤΗ ΣΟΦΙΑ ΞΑΝΘΙΠΠΗ F 34 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 00:18:24,60 00:39:17,20 00:39:26,90
72. 50053 ΣΕΒΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ F 35 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 00:18:31,90 00:39:34,50 00:39:39,20
73. 50084 JUDE COOPER F 36   00:20:28,70 00:41:26,20 00:41:42,10
74. 50077 RICHARD ΔΕΣΠΟΙΝΑ F 37   00:19:37,40 00:44:20,40 00:44:25,30
75. 50057 ΣΧΟΙΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ F 38 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 00:24:16,80 00:51:39,50 00:51:49,40
76. 50040 ΚΤΕΝΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ F 39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 00:25:25,20 00:51:58,20 00:52:06,60
77. 8 ΚΑΚΑΛΑ ΜΑΡΙΑ F 40 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 00:25:24,40 00:51:58,20 00:52:06,70
78. 50020 ΔΕΣΥΛΛΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ F 41 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 00:27:33,50 00:54:20,40 00:54:30,70
79. 50030 ΚΑΛΤΣΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ F 42 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 00:27:33,90 00:54:20,70 00:54:30,80
80. 50013 ΒΛΑΧΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ F 43 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 00:27:41,00 00:58:41,90 00:58:51,10
81. 50039 ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ F 44     01:55:23,50 01:55:23,50
82. 50090 ΒΙΩΝΗΣ ΝΙΚΟΣ M 38   00:11:04,30 02:24:39,00 02:24:45,90

 

Hiking 10 Κμ

Α/Α Bib Όνομα Φύλο Α/Α Φύλο Σύλογος Καθαρός Χ Χρόνος
1. 29 PENFOLD KATE F 1   01:43:09,10 01:43:13,40
2. 3 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΤΙΝΑ F 2   01:43:23,10 01:43:32,10
3. 5 ΒΙΑΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ F 3 Myrsini Educational Centre 01:44:18,30 01:44:29,40
4. 22 ΣΚΙΑΔΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M 1   01:44:41,80 01:44:47,80
5. 27 ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ F 4   01:44:45,70 01:44:51,70
6. 25 ΤΣΙΓΩΝΙΑ ΣΤΕΛΛΑ F 5   01:44:47,10 01:44:52,20
7. 28 ΤΣΑΝΤΟΥΛΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ M 2   01:45:13,20 01:45:18,30
8. 20 ΣΚΙΑΔΑΣ ΛΥΠΡΑΝΔΟΣ M 3 ΑΟΠ 01:45:14,60 01:45:19,40
9. 40 ΠΙΕΡΤΖΟΒΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 4   01:45:21,90 01:45:26,40
10. 31 ΡΟΥΣΟΣ ΘΕΟΔΩΣΗΣ M 5   01:45:20,70 01:45:26,50
11. 14 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΠΕΤΡΟΥΛΑ F 6 ΣΔΥ. ΑΛΜΩΠΙΑΣ 01:45:26,40 01:45:38,60
12. 1 ALIBRANDIS VASILIOS M 6 None 01:50:27,70 01:50:49,40
13. 23 ΣΜΥΡΝΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ F 7   01:55:01,20 01:55:09,80
14. 24 ΤΡΥΦΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 7   01:55:01,80 01:55:10,20
15. 16 ΠΕΤΤΑ ΣΩΤΗΡΙΑ F 8 Περίτας team 01:55:00,90 01:55:11,70
16. 13 ΝΙΚΑ ΜΑΡΙΑ F 9 Myrsini Educational Centre 01:55:02,00 01:55:13,10
17. 26 ΧΑΤΌΓΛΟΥ ΙΠΠΟΚΡΆΤΗΣ M 8   01:55:03,10 01:55:13,50
18. 11 ΚΥΡΑΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ F 10   01:55:05,70 01:55:14,30
19. 19 ΣΚΙΑΔΑ ΜΟΣΧΟΥΛΑ F 11 ΠΕΡΠΑΤΗΤΕΣ ΠΑΡΟΥ 01:55:27,40 01:55:38,10
20. 9 ΚΑΛΑΒΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 9 Περπατητές Πάρου 01:55:30,20 01:55:38,60
21. 18 ΣΚΑΝΔΑΛΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ M 10 ΠΕΡΠΑΤΗΤΕΣ ΠΑΡΟΥ 01:55:31,20 01:55:39,00
22. 6 ΒΟΛΙΩΤΗ ΟΛΓΑ F 12   01:55:01,50 01:55:41,70
23. 32 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΑΛΑΝΗ F 13   01:55:38,10 01:55:44,00
24. 12 ΜΑΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ F 14   01:56:27,60 01:56:30,30
25. 4 ΜΑΡΙΑ ΚΟΥΛΗ F 15 ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ 01:59:13,50 01:59:18,00
26. 33 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ F 16   02:09:14,90 02:09:19,00
27. 30 ΠΕΔΙΑΔΙΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ F 17   02:09:08,30 02:09:20,00
28. 35 ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ F 18   02:18:42,80 02:18:46,40
29. 36 ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑ F 19   02:19:24,70 02:19:29,10
30. 34 ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 11   02:19:49,70 02:19:54,00
31. 17 ΠΟΤΑΜΙΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ F 20   02:22:10,10 02:22:26,10
32. 37 FINAILA BRENNAN F 21   02:33:21,30 02:33:21,30
33. 38 JANET ALIBRANTIS F 22   02:33:05,70 02:33:25,10
34. 21 ΣΚΙΑΔΑΣ ΑΡΣΕΝΗΣ M 12   02:55:53,80 02:55:53,80

 

Εθνάρχου Μακαρίου 7
Περιστέρι 13121 

© Copyright 2017 . Με την επιφύλαξη παντός δικαιώματος Fitway Timing