ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

4ος Ορεινός Ημιμαραθώνιος Άνω Δολιανών

 

22km

Κατάταξη Bib Ονοματεπώνυμο Χρ. Τερμ. Καθ. Χρ. Ρυθ,/km Χρ. 13km Φύλο Κατ. Φυλ. Ηλ. Κατ. Κατ.Ηλ. Κατ. Σύλλογος
1. 2043 ΜΑΚΡΙΔΑΚΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ 1:46:19,72 1:46:15,60 5:02 1:03:52,18 M 1 Α18-39 1 ΚΑΛΑΜΑΤΑ
2. 2032 ΚΟΙΝΤΟΣΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 1:47:29,84 1:47:25,72 5:05 1:04:40,82 M 2 Α18-39 2  
3. 2016 ΔΗΜΗΤΡΑΚΆΚΗΣ ΘΕΌΔΩΡΟΣ 1:49:00,44 1:48:56,11 5:09 1:06:32,05 M 3 Α18-39 3  
4. 2086 ΤΣΟΧΑΝΤΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:52:52,73 1:52:48,82 5:20 1:06:33,98 M 4 Α18-39 4  
5. 2006 ΒΑΛΒΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1:57:26,21 1:57:22,65 5:33 1:10:22,69 M 5 Α40-59 1  
6. 2052 ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:59:39,21 1:59:35,77 5:40 1:12:45,86 M 6 Α18-39 5 Σ.Δ.Υ.Μεσσηνιας
7. 2060 ΠΑΠΑΔΌΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΎΡΟΣ 2:00:12,94 2:00:08,20 5:41 1:11:33,16 M 7 Α18-39 6 Kalamata Trail Runners
8. 2048 ΜΕΓΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2:00:54,69 2:00:50,05 5:43 1:14:41,31 M 8 Α40-59 2 ΕΛΕΥΣΙΣ
9. 2066 ΠΑΤΗΘΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2:01:41,52 2:01:38,46 5:46 1:14:11,24 M 9 Α40-59 3 ΔΟΞΑ ΥΠΑΤΗΣ
10. 2037 ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2:03:00,06 2:02:56,20 5:49 1:13:51,05 M 10 Α18-39 7 genesion multisports club - xiropigado
11. 2090 ΜΕΞΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2:03:00,10 2:02:54,80 5:49 1:15:23,52 M 11 Α40-59 4  
12. 2029 ΚΑΤΣΟΥΛΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΑ 2:03:22,88 2:03:19,70 5:50 1:15:21,85 F 1 Γ18-39 1  
13. 2082 ΤΥΠΆΛΔΟΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ 2:10:46,66 2:10:42,55 6:11 1:15:41,76 M 12 Α40-59 5 Run Forever
14. 2085 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2:10:47,19 2:10:44,02 6:11 1:16:25,89 F 2 Γ40-59 1 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
15. 2020 ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 2:11:07,65 2:11:00,55 6:12 1:19:07,15 M 13 Α40-59 6 ΟΔΥΣΣΕΑΣ
16. 2015 ΓΙΑΝΝΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2:13:05,23 2:12:59,12 6:18 1:20:05,47 M 14 Α40-59 7 ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
17. 2054 ΜΠΟΥΝΙΑΛΕΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2:13:53,73 2:13:49,18 6:20 1:18:46,11 M 15 Α40-59 8 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ
18. 2007 ΒΑΡΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2:18:11,16 2:18:02,19 6:32 1:22:52,34 M 16 Α40-59 9 ΟΔΥΣΣΕΑΣ
19. 2027 ΚΑΡΑΜΠΈΤΣΟΣ ΜΙΧΆΛΗΣ 2:18:28,50 2:18:21,47 6:33 1:21:39,39 M 17   1 ΡΑΦΑΡΜ
20. 2014 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2:18:55,64 2:18:51,73 6:35 1:23:17,22 M 18 Α40-59 10 ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
21. 2026 ΚΑΡΑΜΑΤΖΆΝΗΣ ΙΩΆΝΝΗΣ 2:20:20,17 2:20:16,06 6:39 1:22:01,93 M 19 Α40-59 11 Ανεξάρτητος
22. 2057 ΝΙΚΗΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2:20:40,02 2:20:34,20 6:40 1:23:27,17 M 20 Α18-39 8 Adidas Runners Athens
23. 2034 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2:21:39,33 2:21:33,06 6:42 1:24:04,07 M 21 Α40-59 12 myathlete – chozen
24. 2003 ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2:23:22,00 2:23:16,85 6:47 1:23:09,75 M 22 Α40-59 13  
25. 2025 ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2:23:28,15 2:23:25,49 6:47 1:25:53,04 M 23 Α60+ 1 ΑΠΣ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ
26. 2024 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2:24:15,76 2:24:07,04 6:50 1:31:02,90 M 24 Α18-39 9 ΟΔΥΣΣΕΑΣ
27. 2002 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2:25:05,39 2:25:02,22 6:52 1:27:04,36 M 25 Α18-39 10 ATHENS
28. 2075 ΤΕΡΖΗ ΜΑΡΙΝΑ 2:28:02,26 2:27:57,32 7:00 1:28:36,78 F 3 Γ40-59 2 ΕΛΕΥΣΙΝΑ
29. 2070 ΡΙΚΟΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2:28:53,76 2:28:45,51 7:03 1:30:33,14 M 26 Α40-59 14 ΟΔΥΣΣΕΑΣ
30. 2046 ΜΑΥΡΌΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ 2:28:58,35 2:28:52,47 7:03 1:25:32,09 M 27 Α18-39 11 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ
31. 2030 ΚΕΪΒΑΝΙΔΟΥ ΞΕΝΗ 2:30:23,86 2:30:12,21 7:07 1:30:32,30 F 4 Γ40-59 3  
32. 2028 ΚΑΣΙΩΛΑΣ ΤΑΣΟΣ 2:30:24,08 2:30:18,26 7:07 1:30:33,08 M 28 Α40-59 15  
33. 2001 TABATA KAYOKO 2:32:06,32 2:32:00,98 7:12 1:29:22,60 F 5 Γ40-59 4 Run Forever
34. 2050 ΜΕΤΑΞΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 2:32:24,31 2:32:16,57 7:13 1:30:34,54 M 29 Α40-59 16 Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ
35. 2067 ΠΕΤΡΟΥΛΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2:37:25,87 2:37:17,07 7:27 1:33:23,91 M 30 Α40-59 17 Marathon Team Greece by Maria Polyzoy
36. 2078 ΤΣΑΤΣΑΡΟΎΝΟΣ ΣΩΤΉΡΗΣ 2:38:08,88 2:38:01,03 7:29 1:29:54,24 M 31   2 ΡΑΦΑΡΜ
37. 2069 ΡΆΙΚΟΥ ΚΑΤΕΡΊΝΑ 2:38:32,17 2:38:24,94 7:30 1:36:45,65 F 6 Γ40-59 5  
38. 2031 ΚΛΉΜΗΣ ΑΝΤΏΝΗΣ 2:41:06,91 2:40:57,12 7:38 1:33:23,37 M 32 Α40-59 18 Ανεξάρτητος
39. 2019 ΔΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2:41:23,54 2:41:11,89 7:38 1:38:15,40 M 33 Α40-59 19 ανεξαρτητοσ
40. 2095 ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2:41:28,41 2:41:16,44 7:39 1:38:16,19 M 34 Α18-39 12 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
41. 2004 ΑΡΜΥΡΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 2:42:09,48 2:42:05,24 7:41 1:36:15,22 M 35 Α40-59 20 Polias Runners
42. 2008 ΒΑΡΕΛΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 2:43:36,30 2:43:29,32 7:45 1:35:51,74 M 36 Α40-59 21 ΟΔΥΣΣΕΑΣ
43. 2042 ΠΑΧΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2:43:36,50 2:43:26,86 7:45 1:35:51,94 M 37 Α18-39 13 ΟΔΥΣΣΕΑΣ
44. 2022 ΖΩΝΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2:43:36,56 2:43:26,63 7:45 1:35:52,76 M 38 Α40-59 22 ΟΔΥΣΣΕΑΣ
45. 2021 ΖΕΓΚΙΝΟΓΛΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2:47:09,54 2:46:59,54 7:55 1:40:24,69 M 39 Α40-59 23 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
46. 2083 ΦΙΦΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 2:48:23,56 2:48:20,24 7:58 1:36:44,39 F 7 Γ18-39 2 ΑΠΣ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ
47. 2039 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2:49:52,34 2:49:49,09 8:03 1:39:47,99 M 40 Α60+ 2  
48. 2049 ΜΕΝΤΖΕΛΙΩΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2:51:04,16 2:50:55,64 8:06 1:42:18,59 F 8 Γ18-39 3 GOSPORT
49. 2036 ΚΟΥΡΣΟΣ ΜΕΛΕΤΗΣ 2:51:05,80 2:50:57,25 8:06 1:42:20,99 M 41 Α18-39 14 GOSPORT
50. 2081 ΤΣΙΏΚΟΥ ΈΛΕΝΑ 2:51:14,65 2:51:03,77 8:06 1:45:23,11 F 9 Γ40-59 6 ΡΑΦΑΡΜ
51. 2059 ΟΡΦΑΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2:54:23,09 2:54:17,59 8:15 1:39:47,03 M 42 Α40-59 24  
52. 2017 ΔΗΜΗΤΡΑΚΌΠΟΥΛΟΣ ΓΙΏΡΓΟΣ 2:54:39,91 2:54:28,84 8:16 1:45:03,21 M 43 Α40-59 25 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
53. 2074 ΤΕΚΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2:57:31,30 2:57:24,60 8:24 1:46:22,65 M 44 Α18-39 15 ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ
54. 2072 ΣΤΕΦΑΝΗ ΜΑΙΡΗ 3:00:11,42 3:00:11,42 8:32 1:51:42,36 F 10 Γ40-59 7 free runners
55. 2012 ΒΟΥΤΡΙΑΡΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΌΔΟΥΛΟΣ 3:01:41,85 3:01:28,32 8:36 1:45:03,58 M 45 Α40-59 26 SALIGARIA
56. 2056 ΝΕΟΧΩΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3:04:25,62 3:04:18,45 8:44 1:45:47,02 M 46 Α40-59 27 ΟΔΥΣΣΕΑΣ
57. 2064 ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 3:05:21,11 3:05:12,94 8:47 1:50:44,73 M 47 Α18-39 16 ΟΔΥΣΣΕΑΣ
58. 2089 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 3:06:30,87 3:06:18,39 8:50 1:49:27,51 M 48 Α40-59 28  
59. 2033 ΚΟΛΛΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 3:06:30,99 3:06:19,40 8:50 1:49:41,45 M 49 Α18-39 17 ΠΑΛΑΙΣΤΙΚΟΣ ΡΑΦΗΝΑΣ
60. 2061 ΠΑΠΑΔΟΥΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 3:09:20,61 3:09:16,69 8:58 1:49:25,55 F 11 Γ18-39 4 Α.Π.Σ. ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ
61. 2077 ΤΣΑΒΑΛΟΣ ΖΗΚΟΣ 3:09:25,48 3:09:17,87 8:58 1:54:18,83 M 50 Α40-59 29 SNEALS TEAM
62. 2093 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3:13:52,93 3:13:42,60 9:11 1:14:32,23 M 51 Α40-59 30  
63. 2087 ΓΚΕΡΤΖΙΚΟΒΑ ΝΤΙΑΝΑ 3:14:14,36 3:14:02,24 9:12 1:52:34,85 F 12 Γ18-39 5  
64. 2013 ΓΑΛΗΝΕΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 3:33:55,88 3:33:47,01 10:08 1:56:30,52 M 52 Α40-59 31  
65. 2053 ΜΠΟΥΚΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3:47:22,60 3:47:11,71 10:46 1:58:34,06 M 53 Α60+ 3 UPPSALA SWEDEN

 

5km

Κατάταξη Bib Ονοματεπώνυμο Χρ. Τερμ. Καθ. Χρ. Ρυθ,/km Φύλο Κατ. Φυλ. Σύλλογος
1. 2145 ΝΙΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 0:20:08,93 0:20:07,80 4:01 M 1 ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
2. 2096 ΣΕΒΑΣ ΑΡΤΕΜΗΣ 0:20:32,70 0:20:30,95 4:06 M 2  
3. 2193 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:20:53,39 0:20:53,39 4:10 M 3  
4. 2186 ΚΟΛΟΣΤΟΥΜΠΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0:21:24,58 0:21:23,80 4:16 M 4  
5. 2185 ΚΟΛΟΣΤΟΥΜΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:21:48,76 0:21:45,77 4:21 M 5  
6. 2192 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:21:53,36 0:21:49,53 4:22 M 6  
7. 2119 ΚΟΥΛΌΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ 0:23:27,64 0:23:24,97 4:41 M 7 Σπαρτιάτες Δρομείς
8. 2168 ΧΑΡΑΛΑΜΠΌΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΈΑΣ 0:24:01,61 0:23:55,46 4:48 M 8  
9. 2169 ΧΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:25:26,70 0:25:21,57 5:05 M 9 Ανεξάρτητος
10. 2098 ΓΙΆΝΝΑΡΗ ΕΙΡΉΝΗ 0:25:58,89 0:25:57,83 5:11 F 1 ΣΔΥΑθηνών
11. 2191 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 0:26:08,61 0:26:04,22 5:13 M 10  
12. 2124 ΚΥΡΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:26:40,14 0:26:32,57 5:20 M 11  
13. 2172 ΜΕΓΚΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0:26:46,53 0:26:43,28 5:21 M 12  
14. 2108 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0:27:29,03 0:27:25,87 5:29 M 13 Δολιανων
15. 2200 ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ 0:27:39,00 0:27:32,86 5:31 M 14  
16. 2147 ΠΑΝΑΓΙΏΤΟΥ ΚΏΣΤΑΣ 0:27:52,06 0:27:49,39 5:34 M 15 ΡΑΦΑΡΜ
17. 2109 ΚΑΡΆΚΟΓΛΟΥ ΔΗΜΉΤΡΗΣ 0:28:12,96 0:28:10,43 5:38 M 16 ΡΑΦΑΡΜ
18. 2180 ΠΑΝΑΓΟΥΛΗ ΝΙΚΗ 0:28:17,69 0:28:15,94 5:39 F 2  
19. 2170 ΨΑΛΛΙΔΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 0:28:28,80 0:28:24,77 5:41 M 17 ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ
20. 2130 ΜΑΓΚΛΉ ΜΑΡΙΆΝΝΑ 0:28:31,60 0:28:29,47 5:42 F 3 ΡΑΦΑΡΜ
21. 2196 ΒΕΜΜΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 0:28:55,41 0:28:44,54 5:47 M 18  
22. 2121 ΚΟΥΣΚΟΥΛΙΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0:29:21,45 0:29:14,44 5:52 M 19 RUN FOR PLEASURE
23. 2158 ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 0:29:21,51 0:29:14,12 5:52 M 20 RUN FOR PLEASURE
24. 2120 ΚΟΥΡΟΓΙΩΡΓΑΣ ΗΛΙΑΣ 0:30:20,60 0:30:15,37 6:04 M 21  
25. 2190 ΚΑΛΑΡΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 0:30:27,41 0:30:21,18 6:05 M 22  
26. 2138 ΜΠΙΛΙΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:31:17,59 0:31:07,87 6:15 M 23 Αθηνα
27. 2106 ΚΑΝΔΕΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 0:31:18,48 0:31:12,75 6:15 M 24 Adidas Runners Athens
28. 2159 ΤΑΧΤΊΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:31:22,83 0:31:18,15 6:16 M 25 Αθηνα
29. 2173 ΠΑΠΑΗΛΙΑ ΙΡΙΔΑ 0:31:29,08 0:31:19,62 6:17 F 4  
30. 2153 ΣΙΑΒΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:31:58,86 0:31:53,12 6:23 M 26  
31. 2157 ΣΤΥΛΟΓΙΆΝΝΗ ΕΛΠΙΝΊΚΗ 0:31:59,48 0:31:54,44 6:23 F 5 ΡΑΦΑΡΜ
32. 2101 ΓΟΡΓΟΡΊΝΗΣ ΆΚΗΣ 0:32:02,71 0:31:58,52 6:24 M 27 ΡΑΦΑΡΜ
33. 2156 ΣΤΑΜΑΤΊΟΥ ΕΙΡΉΝΗ 0:32:25,35 0:32:23,02 6:29 F 6 ΡΑΦΑΡΜ
34. 2068 ΠΙΠΙΝΗ ΓΙΏΤΑ 0:32:25,55 0:32:22,72 6:29 F 7 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΎΠΟΔΕΣ
35. 2102 ΔΗΜΆΚΗΣ ΠΆΝΟΣ 0:32:57,66 0:32:53,48 6:35 M 28  
36. 2189 ΨΑΘΑ ΦΑΝΗ 0:33:03,12 0:32:53,87 6:36 F 8  
37. 2183 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:33:57,23 0:33:54,49 6:47 M 29  
38. 2107 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 0:34:25,47 0:34:16,29 6:53 F 9  
39. 2143 ΝΙΚΟΛΑΚΌΠΟΥΛΟΣ ΗΛΊΑΣ 0:34:33,82 0:34:22,07 6:54 M 30  
40. 2122 ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 0:34:49,68 0:34:44,89 6:57 M 31 ΑΠΣ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ
41. 2092 ΒΗΧΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 0:34:59,12 0:34:46,41 6:59 M 32  
42. 2131 ΜΑΣΤΟΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 0:35:12,15 0:35:09,77 7:02 F 10 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
43. 2154 ΣΠΑΝΟΎ ΧΡΙΣΤΊΝΑ 0:35:12,36 0:35:08,75 7:02 F 11 ΡΑΦΑΡΜ
44. 2182 ΔΗΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:35:16,37 0:35:13,18 7:03 M 33  
45. 2110 ΚΑΡΑΜΆΝΟΥ ΜΑΡΊΑ 0:35:19,32 0:35:07,45 7:03 F 12  
46. 2155 ΣΤΆΙΚΟΣ ΧΡΉΣΤΟΣ 0:36:59,88 0:36:52,35 7:23 M 34  
47. 2163 ΤΣΙΩΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:37:00,80 0:36:54,79 7:24 M 35 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
48. 2184 ΜΠΙΝΙΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:37:07,43 0:37:02,44 7:25 M 36  
49. 2112 ΚΟΛΟΒΈΑΣ ΝΊΚΟΣ 0:37:45,43 0:37:33,40 7:33 M 37  
50. 2194 ΙΑΤΡΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 0:38:00,39 0:37:49,40 7:36 M 38  
51. 2198 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:38:00,50 0:37:51,61 7:36 M 39  
52. 2187 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 0:38:08,13 0:38:02,22 7:37 M 40  
53. 2181 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:38:25,44 0:38:17,99 7:41 M 41  
54. 2174 ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 0:38:50,36 0:38:39,55 7:46 M 42  
55. 2197 ΒΕΜΜΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 0:38:53,88 0:38:42,49 7:46 F 13  
56. 2188 ΠΑΝΑΡΙΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 0:39:14,80 0:39:04,96 7:50 M 43  
57. 2094 ΒΥΡΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:39:15,19 0:39:06,17 7:51 M 44 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
58. 2100 ΓΚΟΥΡΙΩΤΗ ΕΙΡΉΝΗ 0:40:11,32 0:40:07,63 8:02 F 14 Ελεύθερη
59. 2179 ΖΕΡΒΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 0:40:11,44 0:40:07,65 8:02 F 15  
60. 2195 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΥΘΥΜΗΣ 0:42:32,55 0:42:22,07 8:30 M 45  
61. 2118 ΚΟΥΚΕΛΛΗ ΜΑΡΊΑ 0:42:41,67 0:42:31,69 8:32 F 16  
62. 2125 ΚΩΣΤΙΔΆΚΗΣ ΓΙΆΝΝΗΣ 0:43:47,02 0:43:43,61 8:45 M 46 ΡΑΦΑΡΜ
63. 2133 ΜΕΘΕΝΙΤΗ ΙΣΙΔΩΡΑ 0:44:17,48 0:44:12,17 8:51 F 17  
64. 2199 ΒΕΝΙΖΕΛΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 0:46:16,60 0:46:11,43 9:15 F 18  
65. 2105 ΚΑΛΑΜΠΌΚΑΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ 0:49:49,18 0:49:38,37 9:57 M 47  
66. 2129 ΛΟΥΦΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:51:38,22 0:51:30,64 10:19 M 48 Α.Σ. ΠΛΑΤΑΝΟΥ
67. 2161 ΤΣΙΑΜΠΆΣΗ ΜΑΡΊΑ 0:52:25,86 0:52:17,18 10:29 F 19  
68. 2140 ΜΠΛΟΥΜΠΉ ΦΩΤΕΙΝΉ 0:52:26,23 0:52:15,54 10:29 F 20  
69. 2177 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 0:52:26,98 0:52:16,28 10:29 F 21  
70. 2178 ΚΟΛΙΝΤΖΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 0:52:26,98 0:52:25,43 10:29 F 22  
71. 2128 ΛΕΒΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 0:52:28,03 0:52:17,65 10:29 M 49  
72. 2113 ΚΟΛΟΣΤΟΥΜΠΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ 0:54:03,93 0:53:54,99 10:48 F 23  
73. 2171 ΚΟΛΟΣΤΟΥΜΠΗ ΕΛΕΝΗ 0:54:05,33 0:53:56,39 10:49 F 24  

1000m

Κατάταξη Bib Ονοματεπώνυμο Χρ. Τερμ. Καθ. Χρ. Φύλο Κατ. Φυλ.
1. 2214 ΜΠΟΥΤΣΙΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 05:24,31 05:22,22 M 1
2. 2175 ΣΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΟΛΥΜΠΙΑ 05:50,77 05:49,07 F 1
3. 2218 ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 05:58,36 05:56,46 M 2
4. 2213 ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΣ 06:02,41 06:02,41 M 3
5. 2207 ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 06:13,15 06:10,56 M 4
6. 2211 ΒΗΧΑΣ ΦΑΣΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 06:13,23 06:10,84 M 5
7. 2176 ΣΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 06:26,90 06:25,41 M 6
8. 2208 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΟΣ 06:41,07 06:39,52 M 7
9. 2223 ΜΠΙΛΗΡΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 06:48,20 06:46,11 M 8
10. 2210 ΒΕΛΙΣΑΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 06:49,04 06:46,43 F 2
11. 2221 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 06:54,07 06:51,76 F 3
12. 2222 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 07:12,14 07:09,84 F 4
13. 2215 ΚΟΥΡΟΓΙΩΡΓΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 07:19,41 07:17,72 M 9
14. 2201 ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΛΥΔΙΑ 07:19,61 07:17,41 F 5
15. 2217 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΔΗΜΗΤΡΑ 07:24,96 07:22,29 F 6
16. 2204 ΒΙΛΛΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 07:34,04 07:31,59 M 10
17. 2202 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 07:34,38 07:31,38 M 11
18. 2206 ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 07:53,27 07:51,08 F 7
19. 2205 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΑΘΗΝΑ 07:53,33 07:50,08 F 8
20. 2203 ΒΙΛΛΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 07:57,02 07:54,35 M 12
21. 2219 ΚΟΛΟΣΤΟΥΜΠΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 08:14,65 08:13,08 M 13
22. 2209 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΗΣ 08:30,47 08:28,44 M 14
23. 2216 ΤΡΥΠΟΣΚΟΥΦΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 09:20,01 09:17,12 M 15
24. 2224 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ 10:22,87 10:21,31 M 16
25. 2220 ΤΣΙΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 11:29,05 11:26,74 F 9
26. 2212 ΔΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 11:29,05 11:26,95 F 10

 

Εθνάρχου Μακαρίου 7
Περιστέρι 13121 

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

16 Σεπτεμβρίου 2018
16 Σεπτεμβρίου 2018
© Copyright 2017 . Με την επιφύλαξη παντός δικαιώματος Fitway Timing