ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

7 Κύπελλο Εθελοντή Δότη Μυελού Των Οστών, Καλαμάτα, 8-9-2018

Κολύμπι 500 μ

AA Bib Ονομ/νο Φύλο Α/Α Φύλο Κ Χρόνος Χρόνος
1. 381 ΠΑΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ F 1 06:01,40 06:03,30
2. 314 ΠΑΠΑΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΡΙΕΤΤΑ-ΜΑΡΙΑ F 2 06:28,80 06:32,00
3. 328 ΣΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΡΕΝΙΑ F 3 06:47,60 06:50,90
4. 332 ΣΚΟΥΡΤΣΙΔΗΣ ΚΑΝΕΛΛΟΣ M 1 06:50,40 06:53,00
5. 326 ΣΓΑΝΤΖΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 2 06:55,20 06:57,40
6. 87 ΜΑΛΑΜΑΣ ΣΤΑΘΗΣ M 3 06:56,60 06:58,90
7. 78 ΚΟΥΡΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 4 07:09,60 07:11,80
8. 303 ΜΑΡΟΥΛΗ ΒΑΛΕΣΙΑ F 4 07:16,60 07:18,50
9. 32 TSOLTOS GIANNIS M 5 07:21,40 07:23,60
10. 349 ΤΣΙΧΡΙΤΖΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ M 6 07:23,90 07:26,90
11. 334 ΣΟΥΜΠΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M 7 07:30,30 07:33,70
12. 390 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ F 5 07:38,80 07:41,10
13. 73 ΚΛΕΦΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ M 8 07:54,80 07:56,60
14. 306 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΒΕΛΙΝΑ F 6 08:04,40 08:06,70
15. 59 ΔΟΥΒΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 9 08:12,20 08:20,80
16. 393 ΜΗΤΣΕΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 10 08:20,30 08:26,20
17. 317 ΠΟΥΛΕΤΗΣ ΠΑΝΟΣ M 11 08:26,10 08:28,20
18. 331 ΣΚΟΥΡΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ F 7 08:27,60 08:30,00
19. 325 ΣΓΑΝΤΖΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 12 08:28,70 08:30,30
20. 354 ΦΡΑΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 13 08:36,20 08:38,80
21. 378 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ F 8 08:38,60 08:41,50
22. 375 ΚΟΛΥΝΙΑΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ M 14 08:41,10 08:48,50
23. 395 ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 15 08:48,00 08:53,20
24. 396 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ F 9 09:20,50 09:23,20
25. 348 ΤΣΕΤΣΕΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 16 09:25,30 09:27,40
26. 31 TSOLTOS SPYROS M 17 09:34,00 09:36,40
27. 6 BAKA AIKATERINI F 10 09:53,50 09:57,70
28. 394 ΚΟΥΜΟΥΝΔΡΟΣ ΠΕΤΡΟΣ M 18 10:37,40 10:41,60
29. 371 ΛΑΓΟΠΑΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 19 11:09,60 11:11,10
30. 77 ΚΟΥΜΑΝΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 20 11:07,80 11:14,60
31. 357 ΧΑΝΤΖΗ ΕΛΕΝΗ F 11 11:25,00 11:32,40
32. 75 ΚΟΜΜΑΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ M 21 11:24,80 11:33,40
33. 389 ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ F 12 11:38,70 11:41,40
34. 51 ΒΡΥΩΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ M 22 11:41,60 11:43,80
35. 10 GEORGILOPOULOU CHRISTINA F 13 12:08,70 12:13,90
36. 21 MARICHAL AMALIA F 14 12:09,50 12:14,50
37. 321 ΡΕΙΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ F 15 13:00,30 13:07,30
38. 45 ΒΑΪΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ F 16 13:13,60 13:19,90
39. 70 ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 23 13:16,70 13:25,30
40. 67 ΚΑΜΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 24 13:22,00 13:25,70
41. 5 ΖΑΝΗΣ ΑΛΕΞΗΣ M 25 13:21,50 13:28,00
42. 58 ΔΙΚΑΙΟΥ ΜΑΓΔΑ F 17 14:20,60 14:25,00
43. 355 ΦΡΑΓΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ F 18 14:21,40 14:25,00
44. 374 ΚΟΛΥΝΙΑΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ F 19 14:50,50 14:54,80
45. 318 ΠΡΑΣΣΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ F 20 16:58,70 19:48,10
46. 346 ΤΣΑΛΙΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑ F 21 22:36,10 25:17,00

 

Κολύμπι 1000 μ

AA Bib Ονομ/νο Φύλο Α/Α Φύλο Κατ A/A Κατ Κ Χρόνος Χρόνος
1. 336 ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 1 M 39 1 0:14:36,10 0:14:38,20
2. 360 ΧΑΠΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 2 M 18 2 0:15:27,40 0:15:29,90
3. 50 ΒΛΑΣΣΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ M 3 M 18 3 0:15:57,00 0:15:58,80
4. 384 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ F 1 F 18 1 0:16:06,20 0:16:07,80
5. 327 ΣΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΙΑ F 2 F 18 2 0:16:28,20 0:16:30,00
6. 333 ΣΟΛΩΜΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 4 M 18 4 0:17:05,40 0:17:07,40
7. 313 ΠΑΠΑΜΑΝΩΛΌΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΆΣΙΟΣ M 5   5 0:17:19,70 0:17:21,30
8. 382 ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M 6 M 18 6 0:17:21,70 0:17:25,30
9. 347 ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 7 M 18 7 0:18:49,80 0:18:53,60
10. 366 ΠΑΡΘΕΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ M 8 M 40 8 0:18:52,50 0:18:59,20
11. 388 ΠΟΥΛΕΤΗΣ ΝΙΚΟΣ M 9   9 0:19:01,90 0:19:02,90
12. 61 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΛΕΥΚΗ F 3   3 0:19:04,50 0:19:05,90
13. 387 ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ F 4 F 18 4 0:19:23,40 0:19:26,20
14. 373 ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 10   10 0:19:41,10 0:19:45,00
15. 377 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ F 5 F 18 5 0:20:28,40 0:20:33,20
16. 53 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ F 6 F 18 6 0:20:38,50 0:20:41,50
17. 12 GOTSI EVELINA F 7 F 18 7 0:20:39,80 0:20:42,30
18. 307 ΜΠΑΝΤΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ M 11   11 0:21:24,30 0:21:27,90
19. 397 ΛΑΜΠΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 12 M 40 12 0:21:34,20 0:21:43,70
20. 367 ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ F 8 F 39 8 0:21:46,60 0:21:53,20
21. 54 ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑ ΑΡΓΥΡΟ F 9   9 0:21:54,70 0:21:57,20
22. 14 KALOMOIRI DIMITRA F 10 F 39 10 0:22:05,50 0:22:10,80
23. 319 ΠΡΑΣΣΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 13 M 18 13 0:22:05,70 0:22:16,80
24. 302 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΩΡΓΙΑ F 11   11 0:22:36,20 0:22:39,50
25. 20 MARICHAL XANTHE F 12 F 18 12 0:22:42,20 0:22:46,10
26. 41 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ F 13 F 18 13 0:22:42,50 0:22:46,10
27. 72 ΚΛΕΦΤΟΓΙΑΝΝΗ ΚΛΑΙΡΗ F 14 F 18 14 0:22:55,10 0:22:58,70
28. 376 ΜΠΑΞΙΒΑΝΑΚΗ ΝΙΟΒΗ F 15   15 0:22:59,70 0:23:05,00
29. 385 ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΣΩΝ M 14   14 0:23:12,80 0:23:16,00
30. 76 ΚΟΝΤΑΞΑΚΗ ΣΟΦΙΑ F 16 F 40 16 0:23:20,40 0:23:27,70
31. 370 ΤΑΤΣΑΚΗ ΝΑΓΙΑ F 17 F 39 17 0:23:22,00 0:23:29,60
32. 341 ΤΖΙΑΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 15 M 40 15 0:23:15,60 0:23:32,30
33. 57 ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 16 M 40 16 0:23:47,50 0:23:52,20
34. 372 ΚΟΥΜΟΥΝΔΟΥΡΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ M 17 M 39 17 0:23:47,50 0:23:53,50
35. 26 POULOPOULOS PANAGIOTIS M 18 M 40 18 0:23:55,60 0:24:03,20
36. 16 KEFALAS ARIS M 19 M 39 19 0:23:59,60 0:24:07,10
37. 35 VALSAMIS ALEXIS M 20 M 18 20 0:23:57,30 0:24:11,20
38. 69 ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ F 18 F 39 18 0:24:20,00 0:24:23,80
39. 84 ΜΟΥΣΕΒΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ F 19 F 40 19 0:24:42,80 0:24:50,00
40. 383 ΜΑΚΡΕΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 21 M 40 21 0:24:50,50 0:25:01,40
41. 1 ALEVIZAKI SEVIRA F 20 F 39 20 0:24:59,30 0:25:13,10
42. 340 ΤΖΑΜΟΥΡΑΝΗΣ ΝΙΚΟΣ M 22 M 39 22 0:25:49,90 0:25:56,60
43. 60 ΔΟΥΝΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 23 M 40 23 0:26:51,90 0:27:02,80
44. 324 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 24 M 40 24 0:28:01,50 0:28:17,20
45. 301 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 25 M 40 25 0:28:15,40 0:28:23,40
46. 88 ΜΑΝΤΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F 21 F 40 21 0:28:57,60 0:29:09,40
47. 337 ΣΤΑΦΥΛΑΡΑΚΗΣ ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ M 26 M 40 26 0:28:58,70 0:29:15,40
48. 391 ΑΓΓΟΥΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 27 M 40 27 0:29:35,40 0:29:44,10
49. 80 ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ F 22 F 39 22 0:32:49,30 0:32:59,50
50. 52 ΓΑΛΗΝΕΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ M 28 M 40 28 0:33:02,80 0:33:09,60
51. 386 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 29 M 40 29 0:38:41,00 0:38:45,40
52. 79 ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 30   30 0:38:50,60 0:39:02,50
53. 352 ΦΑΚΙΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ F 23 F 40 23 0:53:11,30 0:53:23,10

 

Κολύμπι 3000 μ

AA Bib Ονομ/νο Φύλο Α/Α Φύλο Κατ A/A Κατ Κ Χρόνος Χρόνος
1. 329 ΣΚΟΤΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 1 M 39 1 0:37:10,60 0:37:17,00
2. 364 ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ M 2 M 39 2 0:38:55,40 0:38:57,10
3. 399 ΝΤΑΝΟΣ ΝΙΚΟΣ M 3 M 18 3 0:39:03,00 0:39:05,00
4. 330 ΣΚΟΤΑΔΗΣ ΤΙΜΟΣ M 4 M 39 4 0:39:07,40 0:39:13,10
5. 343 ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 5 M 18 5 0:41:58,70 0:42:03,10
6. 398 ΑΓΓΟΥΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 6 M 18 6 0:42:10,20 0:42:15,50
7. 400 ΜΙΧΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 7 M 18 7 0:42:42,90 0:42:45,80
8. 344 ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 8 M 18 8 0:42:59,90 0:43:04,30
9. 392 ΧΡΥΣΟΜΑΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ M 9 M 18 9 0:42:59,60 0:43:04,90
10. 322 ΡΗΓΑΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 10 M 39 10 0:43:47,60 0:43:49,50
11. 25 PASTRAS SOTIRIS M 11 M 39 11 0:45:12,90 0:45:22,50
12. 30 STEFANIDIS STEFANOS M 12 M 40 12 0:46:09,20 0:46:11,70
13. 48 ΚΑΝΤΑΡΓΥΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F 1 F 39 1 0:49:09,40 0:49:17,30
14. 34 TZOVARAS NIKOLAS M 13 M 40 13 0:49:08,10 0:49:17,90
15. 359 ΧΑΠΠΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ F 2 F 18 2 0:49:21,50 0:50:04,00
16. 7 BANOVITS THEO M 14 M 40 14 0:50:06,40 0:50:09,00
17. 46 ΒΑΜΒΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 15 M 40 15 0:50:17,00 0:50:19,40
18. 86 ΜΑΚΡΕΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 16 M 18 16 0:50:25,40 0:50:29,80
19. 68 ΚΑΝΤΖΙΛΙΕΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ F 3 F 18 3 0:50:41,60 0:50:46,00
20. 36 VARVARESOS TILEMACHOS M 17 M 40 17 0:51:01,50 0:51:06,00
21. 18 LOUTSOS SPYROS M 18 M 40 18 0:51:23,60 0:51:28,60
22. 13 IGOUMENIDIS DIMITRIOS M 19 M 39 19 0:51:23,40 0:51:28,70
23. 47 ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΑΓΙΣ M 20   20 0:51:27,60 0:51:34,20
24. 82 ΚΟΦΙΤΣΑ ΕΛΕΑΝΝΑ F 4 F 39 4 0:52:04,50 0:52:07,90
25. 2 ALEXANDROU PANOS M 21 M 18 21 0:52:03,00 0:52:09,00
26. 305 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 22 M 40 22 0:52:57,30 0:53:03,40
27. 19 MAKRIS DIMITRIS M 23 M 39 23 0:54:43,00 0:54:51,60
28. 22 MAVROMATIS DIMITRIOS M 24 M 39 24 0:58:04,50 0:58:10,10
29. 40 ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 25 M 40 25 0:58:28,80 0:58:37,50
30. 85 ΛΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ F 5 F 18 5 0:58:38,90 0:58:42,90
31. 44 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 26 M 40 26 0:58:56,90 0:59:12,80
32. 351 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 27 M 40 27 0:59:57,20 1:00:11,60
33. 90 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΚΗ ΗΡΩ F 6 F 40 6 1:00:05,40 1:00:20,50
34. 65 ΙΝΤΖΕ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ F 7 F 40 7 1:02:19,00 1:02:31,10
35. 338 ΣΤΕΦΑΝΟΥ NΙΚΟΣ M 28 M 40 28 1:02:41,80 1:02:50,90
36. 4 ALEXANDROU ANDREAS M 29 M 40 29 1:02:43,70 1:02:55,00
37. 63 ΖΕΠΠΟΣ ΝΙΚΟΣ M 30 M 40 30 1:05:02,90 1:05:12,20
38. 38 ZOURBAKIS EVAGGELOS M 31 M 40 31 1:07:09,90 1:07:19,50
39. 24 NOUTSIA ASIMINA F 8 F 40 8 1:07:17,80 1:07:32,00
40. 3 ALEXANDROU EVA F 9 F 18 9 1:09:16,00 1:09:29,30
41. 365 ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΑΚΗ ΕΛΛΗ F 10 F 40 10 1:09:24,30 1:09:32,70
42. 379 ΜΠΕΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 32 M 40 32 1:11:02,00 1:11:09,60
43. 23 MICHOS KONSTANTINOS M 33 M 40 33 1:11:00,00 1:11:12,90
44. 56 ΓΙΩΡΓΑΣ ΘΩΜΑΣ M 34 M 39 34 1:14:01,50 1:14:07,10
45. 11 GIANNINI EVGENIA F 11 F 40 11 1:19:26,20 1:19:39,70

 

Δρόμος 5000 μ

AA Bib Ονομ/νο Φύλο Α/Α Κ Χρόνος Χρόνος
1. 1888 ΠΟΝΗΡΕΑΣ ΝΙΚΟΣ M 1 17:11,40 17:14,50
2. 1867 ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 2 17:11,90 17:14,90
3. 1858 ΡΟΥΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 3 17:39,80 17:43,30
4. 1835 ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 4 18:14,40 18:17,30
5. 1766 KEFALAS ARIS M 5 18:41,30 18:44,60
6. 1809 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 6 18:55,10 18:58,00
7. 1834 ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M 7 19:35,10 19:37,90
8. 1870 ΤΖΑΜΟΥΡΑΝΗΣ ΝΙΚΟΣ M 8 19:39,40 19:44,20
9. 1906 ΜΗΤΣΕΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 9 19:59,50 20:05,70
10. 1899 ΠΟΥΛΕΤΗΣ ΝΙΚΟΣ M 10 20:04,10 20:06,70
11. 1839 ΜΠΑΡΤΖΕΛΙΩΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ M 11 20:03,20 20:06,70
12. 1759 EXERTZOGLOU ELENI F 1 20:24,70 20:29,30
13. 1850 ΠΑΠΑΜΑΝΩΛΌΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΆΣΙΟΣ M 12 20:57,60 21:09,00
14. 1893 ΣΤΑΦΥΛΑΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 13 21:08,20 21:12,80
15. 1883 ΓΚΕΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M 14 21:10,70 21:15,30
16. 1756 ASIMAKOU GIOTA F 2 21:12,70 21:17,50
17. 1831 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΆΓΓΕΛΟΣ M 15 21:16,60 21:20,50
18. 1840 ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ F 3 21:20,60 21:24,30
19. 1771 KSIARXOS GIORGOS M 16 21:33,30 21:39,80
20. 1790 ΒΕΒΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 17 21:38,10 21:46,50
21. 1842 ΝΤΑΒΕΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ M 18 21:42,10 21:48,30
22. 1758 BANOVITS THEO M 19 21:37,10 21:51,50
23. 1752 ALEXANDROU PANOS M 20 21:44,40 21:51,50
24. 1916 ΚΑΡΑΤΖΑΦΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 21 21:53,70 21:58,60
25. 1915 ΝΤΟΓΚΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ M 22 21:53,80 21:58,60
26. 1769 KIRITSOPOULOS IOANNIS M 23 21:57,10 22:01,70
27. 1844 ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 24 21:57,90 22:04,80
28. 1880 ΦΕΡΕΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M 25 21:48,40 22:05,30
29. 1881 ΦΕΡΕΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 26 21:48,60 22:05,50
30. 1868 ΣΤΑΦΥΛΑΡΑΚΗΣ ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ M 27 22:02,90 22:08,60
31. 1757 BAKA AIKATERINI F 4 22:24,10 22:27,50
32. 1874 ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 28 22:33,80 22:39,10
33. 1920 ΡΟΥΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 29 22:36,00 22:39,90
34. 1784 ΑΛΛΟΙΜΟΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 30 22:26,60 22:40,90
35. 1865 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΟΣ M 31 22:26,50 22:41,10
36. 1879 ΨΑΡΡΕΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 32 22:35,40 22:41,20
37. 1884 ΜΠΑΝΤΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 33 22:52,40 22:56,60
38. 1792 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 34 22:51,10 22:59,20
39. 1811 ΚΑΜΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 35 23:05,50 23:09,40
40. 1910 ΑΓΓΟΥΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 36 23:02,00 23:12,60
41. 1897 ΡΑΝΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ M 37 23:02,70 23:15,40
42. 1810 ΚΑΛΥΒΑΣ ΜΠΑΜΠΗΣ M 38 23:15,90 23:22,30
43. 1833 ΜΕΡΑΝΤΖΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ M 39 23:15,60 23:22,40
44. 1904 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΛΕΥΚΗ F 5 23:22,00 23:25,70
45. 1901 ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 40 23:18,50 23:31,50
46. 1804 ΕΛΠΙΔΑ ΑΓΑΠΗ F 6 23:31,10 23:34,60
47. 1785 ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ M 41 23:24,90 23:38,50
48. 1924 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M 42 23:31,30 23:39,20
49. 1891 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ M 43 23:25,00 23:43,10
50. 1927 ΔΕΛΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 44 23:48,30 23:51,50
51. 1777 PSILOLIGNOS DIMITRIS M 45 23:35,20 23:53,60
52. 1898 ΖΗΡΟΣ ΝΙΚΟΣ M 46 23:51,50 24:07,60
53. 1780 TZOVARAS NIKOLAS M 47 23:57,50 24:08,50
54. 1871 ΘΑΝΟΣ ΘΕΟΔΟΡΟΣ F 7 24:04,60 24:10,20
55. 1912 ΣΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ F 8 24:16,10 24:19,20
56. 1856 ΡΑΚΙΝΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 48 24:01,60 24:20,30
57. 1922 ΜΠΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ F 9 24:17,40 24:22,10
58. 1866 ΣΤΑΜΑΤΕΛΙΑ ΑΣΗΜΙΝΑ F 10 24:15,30 24:22,40
59. 1929 ΚΑΚΚΑΒΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ M 49 24:19,50 24:22,90
60. 1882 ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 50 24:13,40 24:23,70
61. 1861 ΣΙΔΕΡΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 51 24:13,80 24:23,90
62. 1857 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΤΑΣΟΣ M 52 24:14,10 24:26,50
63. 1770 KOLEZAS ANASTASIOS M 53 24:18,50 24:30,00
64. 1822 ΚΟΥΤΙΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 54 24:29,50 24:34,70
65. 1753 ALEXANDROU EVA F 11 24:31,20 24:38,90
66. 1908 ΑΓΓΟΥΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 55 24:30,70 24:40,50
67. 1907 ΚΟΥΜΟΥΝΔΡΟΣ ΠΕΤΡΟΣ M 56 25:01,20 25:09,30
68. 1817 ΚΟΚΚΟΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 57 25:07,50 25:15,80
69. 1805 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΚΗΣ M 58 25:08,00 25:15,90
70. 1814 ΚΑΣΑΡΑΣ ΝΙΚΟΣ M 59 25:08,60 25:16,00
71. 1801 ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 60 25:08,80 25:19,90
72. 1795 ΓΕΩΡΓΑΝΤΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ M 61 25:28,40 25:33,80
73. 1806 ΖΟΥΖΟΥΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ M 62 25:28,00 25:33,90
74. 1783 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ M 63 25:28,70 25:34,30
75. 1902 ΜΑΚΡΕΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 64 25:45,50 25:48,70
76. 1825 ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ M 65 25:39,40 25:50,80
77. 1845 ΞΥΠΟΛΙΤΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ M 66 25:39,70 25:53,00
78. 1832 ΜΑΣΤΕΛΟΥ ΦΑΝΙΑ F 12 25:51,00 26:00,90
79. 1760 FOTOPOULOS BASILIS M 67 25:49,80 26:02,50
80. 1917 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 68 26:02,80 26:08,60
81. 1921 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ F 13 26:20,20 26:27,30
82. 1788 ΒΑΪΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ F 14 26:23,60 26:36,70
83. 1911 ΘΕΟΔΟΡΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ M 69 26:32,00 26:38,40
84. 1791 ΒΛΑΣΣΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ M 70 26:33,00 26:42,30
85. 1928 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F 15 26:43,20 26:46,70
86. 1864 ΣΟΥΜΠΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M 71 26:39,00 26:47,70
87. 1863 ΣΟΛΩΜΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 72 26:40,30 26:49,00
88. 1925 ΛΟΝΤΟΥ ΓΙΩΤΑ F 16 26:57,30 27:01,90
89. 1751 ALEVIZAKI SEVIRA F 17 26:59,70 27:05,90
90. 1875 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 73 26:56,10 27:12,80
91. 1838 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 74 27:05,60 27:20,30
92. 1755 ANGELOPOULOS DIMITRIS M 75 27:09,30 27:21,00
93. 1877 ΦΙΣΚΙΛΗΣ ΝΙΚΟΣ M 76 27:06,70 27:22,00
94. 1828 ΛΟΥΖΗΣ ΚΩΣΤΑΣ M 77 27:22,30 27:28,50
95. 1812 ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ M 78 27:21,30 27:35,40
96. 1763 ΠΥΛΑΡΙΝΟΥ ΝΕΦΕΛΗ F 18 27:30,90 27:35,60
97. 1778 SKONDRAS KONSTANTINOS M 79 27:33,70 27:41,50
98. 1807 ΘΕΟΔΟΣΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 80 27:41,20 27:47,10
99. 1754 ALEXANDROU ANDREAS M 81 27:37,70 27:53,70
100. 1808 ΙΝΤΖΕ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ F 19 27:37,10 27:53,80
101. 1887 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ M 82 27:50,10 28:05,60
102. 1923 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ M 83 28:01,50 28:07,80
103. 1930 ΔΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 84 28:33,40 28:36,60
104. 1837 ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 85 28:44,90 28:52,50
105. 1799 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 86 28:45,70 28:52,70
106. 1851 ΠΑΠΑΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΡΙΕΤΤΑ-ΜΑΡΙΑ F 20 29:01,90 29:10,50
107. 1824 ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M 87 29:11,60 29:18,80
108. 1896 ΡΑΜΟΥΣ ΑΓΚΝΤΑ F 21 29:17,80 29:33,90
109. 1903 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ M 88 29:32,40 29:50,30
110. 1926 ΦΑΝΑΡΑ ΜΑΡΙΑ F 22 29:50,40 30:01,90
111. 1913 ΤΣΕΤΣΕΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 89 30:00,20 30:03,90
112. 1774 PARASKEVOPOULOS THANOS M 90 29:54,70 30:05,20
113. 1860 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 91 30:01,00 30:13,50
114. 1794 ΓΑΛΗΝΕΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ M 92 30:04,80 30:19,70
115. 1873 ΤΟΥΦΕΞΙΑΔΗΣ ZΩΗΣ M 93 30:06,80 30:19,70
116. 1818 ΚΟΜΜΑΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ M 94 30:14,80 30:29,10
117. 1846 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 95 30:16,50 30:32,00
118. 1886 ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ F 23 30:30,20 30:34,90
119. 1900 ΒΑΛΣΑΜΗΣ ΑΛΕΞΗΣ M 96 30:38,00 30:51,40
120. 1918 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΦΙΛΛΙΠΑΣ M 97 30:46,50 30:58,30
121. 1826 ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝ F 24 30:46,50 31:00,10
122. 1827 ΛΜΠΡΙΝΟΥΔΑΚΙ ΕΙΡΗΝΗ F 25 30:46,00 31:03,00
123. 1772 MICHOS KONSTANTINOS M 98 30:57,30 31:03,60
124. 1800 ΔΗΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 99 31:27,20 31:33,60
125. 1892 ΓΚΙΑΤΑΙ ΒΑΝΕΣΑ F 26 32:03,70 32:08,90
126. 1862 ΣΚΟΥΛΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 100 31:58,70 32:12,90
127. 1821 ΚΟΥΜΑΝΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 101 32:09,20 32:19,00
128. 1762 GIATRAKOS KATERINA F 27 32:09,80 32:19,10
129. 1848 ΠΑΝΤΑΖΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ F 28 32:09,80 32:20,10
130. 1872 ΤΖΑΝΕΤΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M 102 32:09,40 32:20,20
131. 1894 ΓΕΩΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΣΩΝ M 103 34:00,50 34:12,70
132. 1895 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ M 104 34:00,80 34:12,90
133. 1919 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΧΑΛΑ F 29 33:54,40 34:13,00
134. 1773 NOUTSIA ASIMINA F 30 34:04,20 34:13,40
135. 1764 KATSARI ROZANNA F 31 34:03,80 34:13,50
136. 1765 KATSARIS VASSILIS M 105 34:04,10 34:13,70
137. 1847 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΑΝΝΑ-ΑΛΕΞΙΑ F 32 34:05,50 34:20,60
138. 1819 ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M 106 34:43,60 34:56,10
139. 1853 ΠΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 107 35:29,00 35:46,20
140. 1914 ΜΗΤΣΕΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 108 35:50,70 36:08,90
141. 1876 ΦΑΚΙΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ F 33 37:34,30 37:43,50
142. 1796 ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ ΝΕΛΛΗ F 34 37:44,40 37:56,60

 

 

 

Εθνάρχου Μακαρίου 7
Περιστέρι 13121 

© Copyright 2017 . Με την επιφύλαξη παντός δικαιώματος Fitway Timing