ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

12ος Αγώνας Δρόμου Αιτωλικού, 6-7-2018

5 Κμ

Α/Α Bib α/α Φύλο Ονομ/νυμο Lap Καθ. Χρόνος Χρόνος Τερματισμού Σύλλογος
1. 1894 1 ΓΡΙΒΑΣ ΓΑΒΡΙΗΛ 0:10:23,26 0:19:00,20 0:19:02,38  
2. 5716 2 ΜΑΚΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 0:10:23,37 0:19:39,76 0:19:42,60 Δρομεις Οινιαδων
3. 591 3 ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 0:11:07,87 0:20:34,43 0:20:39,28 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
4. 5730 4 ΜΠΟΥΛΟΥΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:10:59,58 0:20:50,71 0:20:54,39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
5. 1863 5 ΠΑΡΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 0:11:36,14 0:21:12,60 0:21:14,24  
6. 5750 6 ΤΣΑΜΟΥΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0:11:27,26 0:21:26,19 0:21:30,33 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
7. 1908 1 ΤΣΑΛΟΚΩΣΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 0:11:42,14 0:21:39,08 0:21:40,71  
8. 1929 7 ΤΣΑΛΟΚΩΣΤΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 0:11:34,04 0:21:38,94 0:21:40,75  
9. 5616 8 ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ 0:12:19,74 0:23:14,28 0:23:17,11 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
10. 1855 9 ΓΑΛΑΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 0:12:21,36 0:23:17,19 0:23:19,13  
11. 1777 2 ΧΑΛΑΖΙΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 0:12:33,17 0:23:51,19 0:23:53,38 ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ FITNESS CLUB ΜΕΣΟΓΓΙ
12. 5620 10 ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:13:40,90 0:25:01,87 0:25:05,15 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
13. 1925 11 ΠΕΡΔΙΚΑΡΗΣ ΗΛΙΑΣ 0:12:16,66 0:25:05,25 0:25:09,17  
14. 5748 12 ΣΠΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:13:20,70 0:25:07,31 0:25:13,41 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
15. 5728 3 ΜΠΙΣΚΑ ΕΛΕΝΗ 0:13:45,29 0:25:48,30 0:25:51,09 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
16. 5563 4 ΓΚΑΣΟΥΚΑ ΓΙΩΤΑ 0:13:40,96 0:25:49,88 0:25:52,33 ΔΡΟΜΕΙΣ ΟΙΝΙΑΔΩΝ
17. 5506 13 ΑΧΤΥΠΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 0:13:46,58 0:25:52,11 0:25:56,03 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
18. 5587 14 ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 0:13:20,78 0:25:54,68 0:26:01,93 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
19. 5734 15 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:13:21,35 0:26:02,47 0:26:04,21 Gymnasion Fitness Club
20. 1727 16 ΤΣΟΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:13:54,15 0:26:35,05 0:26:41,83 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
21. 5703 17 ΚΑΤΣΑΒΟΣ ΠΑΝΟΣ 0:14:04,06 0:26:51,05 0:26:55,71 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
22. 1749 18 ΦΑΣΟΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 0:12:30,50 0:26:51,24 0:26:55,79 ΠΝΟΗ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
23. 5552 19 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ 0:14:05,52 0:28:06,93 0:28:10,03 ΑΓΕΛΑΟΣ Γ.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΣ
24. 707 20 ΚΑΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:14:58,39 0:28:03,17 0:28:10,41 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
25. 5467 21 ΑΓΓΕΛΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 0:16:05,44 0:29:39,51 0:29:48,55 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
26. 5601 22 ΚΑΙΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:16:33,44 0:29:49,49 0:29:54,75 συλλογος δρομεων αρτας
27. 5704 23 ΚΑΤΣΑΡΉΣ ΣΩΤΉΡΗΣ 0:16:42,39 0:29:46,58 0:29:54,82 ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΎ
28. 1951 24 ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:16:42,47 0:29:46,28 0:29:54,90  
29. 1854 5 ΣΑΜΑΝΤΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 0:16:09,82 0:30:10,00 0:30:12,66  
30. 1542 25 ΜΠΑΝΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:16:35,06 0:30:24,48 0:30:31,08 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
31. 5745 26 ΠΑΣΣΙΟΣ ΝΙΚΟΣ 0:16:42,59 0:30:44,43 0:30:53,24 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
32. 1935 27 ΣΟΡΟΝΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:16:04,41 0:31:25,76 0:31:28,86  
33. 5723 28 ΜΙΛΗΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 0:16:36,44 0:31:21,25 0:31:29,48 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
34. 1578 29 ΣΩΤΗΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 0:16:07,45 0:31:26,88 0:31:32,04 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
35. 1856 6 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΞΕΝΙΑ 0:23:33,01 0:31:42,26 0:31:47,90  
36. 1857 7 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 0:17:01,72 0:31:57,82 0:32:03,38  
37. 1846 8 ΚΟΛΤΣΙΔΑ ΜΑΡΙΑ 0:17:22,88 0:32:11,45 0:32:15,50  
38. 1853 9 ΠΛΕΞΙΔΑ ΣΙΛΒΙΑ 0:17:22,78 0:32:11,49 0:32:15,63  
39. 5659 30 ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΗΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 0:17:28,77 0:32:14,23 0:32:24,28 ανεξαρτητος
40. 5746 10 ΡΟΚΟΠΑΝΟΥ ΛΑΟΥΡΑ 0:17:51,66 0:33:12,21 0:33:15,25 ΟΧΙ
41. 1535 11 ΛΙΘΥΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 0:17:23,10 0:33:11,62 0:33:15,52 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
42. 1587 31 ΤΣΑΝΤΖΑΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 0:17:23,16 0:33:11,99 0:33:15,60 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
43. 5742 32 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΣΠΥΡΟΣ 0:17:41,26 0:33:14,25 0:33:19,97 συλλογος δρομεων αρτας
44. 1599 12 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ 0:18:41,14 0:33:38,55 0:33:44,11  
45. 1796 33 ΞΗΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:18:41,35 0:33:39,93 0:33:46,07  
46. 741 13 ΚΑΤΣΑΡΕΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 0:17:19,44 0:33:46,35 0:33:49,54 ΔΡΟΜΕΙΣ ΟΙΝΙΑΔΩΝ
47. 5574 14 ΓΚΡΑΝΤ ΞΈΝΙΑ 0:18:34,10 0:33:48,60 0:33:53,53 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
48. 5711 15 ΚΡΕΤΣΗ ΒΑΣΙΑ 0:19:00,71 0:35:13,68 0:35:16,25 Ανεξάρτητης
49. 1905 16 ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΥ ΕΛΕΝΗ 0:19:01,10 0:35:12,09 0:35:17,41  
50. 5732 34 ΝΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:18:54,46 0:35:16,91 0:35:24,39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
51. 5517 17 ΒΑΡΜΑΖΗ ΟΥΡΑΝΙΑ 0:19:54,28 0:36:52,47 0:36:59,53 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
52. 1575 35 ΣΤΡΑΤΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 0:19:24,06 0:37:58,49 0:38:05,49 ΒΟΟΤCAMP ETOLIKOY
53. 1968 36 ΤΣΟΚΑΝΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:18:42,44 0:38:01,85 0:38:05,53  
54. 5480 18 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 0:20:45,25 0:41:00,01 0:41:04,75 Ανεξαρτητη
55. 5490 37 ΑΡΚΟΥΜΑΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 0:15:12,92 0:48:26,86 0:48:29,12 ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ

10 Κμ

Α/Α Bib α/α Φύλο Κατηγορία α/α Κατηγ. Ονομ/νυμο Lap Κ Χρόνος Χρόνος Σύλλογος
1. 734 1 Α 30-39   ΚΑΡΕΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:10:23,00 0:36:30,42 0:36:31,97 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
2. 1555 2 Α 18-29   ΠΑΝΑΓΟΣ ΦΩΤΗΣ 0:11:09,81 0:37:57,66 0:37:59,99 CACUMEN TEAM
3. 1557 3 Α 30-39   ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 0:12:02,67 0:39:56,06 0:39:57,87 AGRINO
4. 1538 4 Α 40-49 1 ΜΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:11:20,79 0:39:56,67 0:40:00,17 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
5. 1933 5 Α 40-49 2 ΤΣΟΚΑΝΤΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 0:12:29,08 0:42:57,15 0:43:01,21  
6. 1556 6 Α 50-59 1 ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 0:12:15,24 0:43:45,70 0:43:48,28 Σ.Δ.Υ. ΑΓΡΙΝΙΟΥ
7. 1545 1 Γ 35-49   ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ ΝΙΚΗ 0:12:23,76 0:43:46,38 0:43:48,39 ΣΔΥΑΓΡΙΝΙΟΥ
8. 728 7 Α 60+ 1 ΚΑΡΕΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 0:12:25,32 0:44:16,32 0:44:19,53 ΣΔΥΠΕΙΡΑΙΑ
9. 726 8 Α 50-59 2 ΚΑΡΑΧΑΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:13:11,86 0:44:42,12 0:44:50,19 ΑΓΕΛΑΟΣ Γ.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΣ
10. 1598 9 Α 30-39 1 ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 0:13:49,24 0:46:19,11 0:46:26,14  
11. 1904 10 Α 30-39 2 ΚΑΤΣΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 0:13:11,20 0:46:50,76 0:46:53,02  
12. 718 2 Γ 35-49   ΚΑΠΑΤΣΟΥΛΙΑ ΕΛΕΝΑ 0:13:11,06 0:47:38,03 0:47:41,71 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
13. 1974 11 Α 60+ 2 ΚΟΤΟΦΩΝΗΣ ΦΩΤΗΣ 0:12:22,56 0:48:09,94 0:48:14,08  
14. 1833 12 Α 40-49 3 ΤΟΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 0:14:14,40 0:48:13,41 0:48:15,62  
15. 1595 13 Α 50-59 3 ΚΟΥΣΤΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:14:22,92 0:48:59,90 0:49:04,04  
16. 1564 14 Α 18-29 1 ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΤΖΙΟΖΕΦ ΜΑΡΙΟΣ 0:14:48,82 0:49:08,05 0:49:14,95 ΑΝΕΞΑΡΤΙΤΟΣ
17. 1563 15 Α 40-49 4 ΡΟΜΠΟΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:14:30,28 0:49:43,23 0:49:49,71 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ Ι.Π. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
18. 1549 16 Α 60+ 3 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ 0:15:01,12 0:50:10,49 0:50:15,07 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
19. 1972 17 Α 60+ 4 ΚΑΡΑΦΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:13:53,18 0:50:18,04 0:50:22,83  
20. 1567 18 Α 50-59 4 ΣΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:14:32,74 0:50:58,73 0:51:06,80 LEPANTO
21. 1544 19 Α 60+ 5 ΜΠΟΝΕΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 0:15:06,22 0:51:26,48 0:51:33,20 Σδυπ
22. 719 20 Α 30-39 3 ΚΑΠΕΝΤΖΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:14:29,48 0:51:47,46 0:51:56,14 LEPANTO
23. 1842 21 Α 30-39 4 ΦΡΑΓΓΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 0:14:32,41 0:51:59,26 0:52:02,00  
24. 1569 22 Α 40-49 5 ΣΚΡΙΜΠΟΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:15:09,04 0:52:00,04 0:52:06,92 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
25. 1836 23 Α 30-39 5 ΜΠΟΤΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 0:14:32,42 0:52:37,24 0:52:40,62  
26. 1582 3 Γ 18-34   ΤΡΑΝΤΖΑ ΧΡΥΣΑ 0:14:53,14 0:52:35,95 0:52:41,61 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
27. 1596 24 Α 50-59 5 ΠΕΤΑΛΙΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 0:15:39,28 0:52:48,95 0:52:58,88  
28. 627 4 Γ 18-34 1 ΓΙΩΤΗ ΝΑΤΑΛΙΑ 0:16:04,55 0:53:10,50 0:53:15,86 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ
29. 1588 25 Α 40-49 6 ΤΣΑΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:15:08,98 0:53:56,70 0:54:03,70 LEPANTO RUNNERS
30. 1591 26 Α 30-39 6 ΧΑΡΑΜΙΔΗΣ ΜΑΚΗΣ 0:15:15,68 0:54:14,77 0:54:20,62 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
31. 1593 5 Γ 35-49 1 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 0:15:10,89 0:54:49,65 0:54:54,23 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
32. 1879 6 Γ 35-49 2 ΠΕΛΕΚΗ ΛΙΤΣΑ 0:15:22,06 0:55:51,85 0:55:54,36  
33. 1562 27 Α 40-49 7 ΡΕΠΑΝΤΗΣ ΘΩΜΑΣ 0:15:15,96 0:56:07,54 0:56:13,20 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
34. 648 28 Α 40-49 8 ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:15:16,60 0:57:17,87 0:57:25,26 GrigoTeam
35. 616 29 Α 50-59 6 ΒΛΑΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:17:20,62 0:58:13,76 0:58:16,96 ΣΔΥΠΑΤΡΑΣ
36. 1573 30 Α 50-59 7 ΣΤΕΜΠΙΛΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:17:33,06 0:59:05,91 0:59:12,13 PILALIEN
37. 1571 31 Α 60+ 6 ΣΤΑΘΗΣ ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ  ΣΤΑΘΗΣ 0:16:37,72 0:59:08,06 0:59:13,50 Σ.Δ.Υ.Αλμωπιας
38. 749 32 Α 50-59 8 ΚΙΝΤΑΣ ΠΑΝΟΣ 0:17:21,42 0:59:54,25 1:00:00,77 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
39. 1597 33 Α 40-49 9 ΖΑΜΠΕΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 0:18:10,70 1:00:29,40 1:00:39,71  
40. 579 34 Α 50-59 9 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:15:43,79 1:00:56,37 1:00:58,22 ΛΕΠΑΝΤΟ
41. 1975 35 Α 40-49 10 ΜΠΑΛΩΜΕΝΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0:17:15,98 1:02:02,21 1:02:11,65  
42. 693 36 Α 40-49 11 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:19:16,28 1:04:18,73 1:04:27,29 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
43. 692 37 Α 60+ 7 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:19:16,31 1:04:19,14 1:04:27,82 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
44. 651 38 Α 50-59 10 ΔΗΜΟΥ ΕΥΣΤΡΆΤΙΟΣ 0:19:07,51 1:05:32,72 1:05:40,00 lepanto runners
45. 603 39 Α 60+ 8 ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ 0:19:07,86 1:05:33,15 1:05:40,21 lepanto runners

 

 

Εθνάρχου Μακαρίου 7
Περιστέρι 13121 

© Copyright 2017 . Με την επιφύλαξη παντός δικαιώματος Fitway Timing