ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

4ος Πλαστήριος Δρόμος Καρδίτσας 14-4-2019

αρχείο λήψης 2

  
 5 Κμ
Α/ΑBibΌνομαΦύλλοΑ/Α ΦύλλοΚατηγορίαΑ/Α Κατ.ΣύλλογοςΚαθαρός ΧΧρόνος
1. 911 ΦΛΟΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 1 Α29 -1 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 17:29 17:29
2. 398 ΚΟΥΤΣΙΥΜΠΕΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M 2 Α39 -1 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΟΛΟΥ 17:58 17:59
3. 252 ΚΑΛΑΜΑΚΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ M 3 Α49 -1 Α.Ο.Μ./Σ.Δ.Βολου 18:26 18:26
4. 193 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΟΥΧΑΚΗΣ M 4 Α39 1 ΣΔ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 18:39 18:39
5. 1125 ΧΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 5 Γ39 1   18:47 18:47
6. 443 ΚΩΣΤΕΛΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΣ M 6 Α29 1 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ CARS 18:53 18:53
7. 609 ΝΤΕΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 7 Α49 1 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 19:00 19:00
8. 228 ΖΙΩΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 8 Α59 1 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 19:11 19:11
9. 943 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 9 Α59 2 ΣΥΒΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 19:15 19:16
10. 947 ΧΑΧΟΥΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 10 Α29 2 Α.Ο.Μ 19:23 19:23
11. 632 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 11 Α49 2 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 20:12 20:13
12. 645 ΠΑΝΤΟΥΛΟΎΦΟΣ ΑΛΚΙΒΙΆΔΗΣ M 12 Α29 3   20:15 20:17
13. 337 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ M 13 Α49 3 ΣΥΛ ΔΡΟΜ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 20:18 20:19
14. 922 ΦΩΤΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ F 1 Γ19 -1 Σχολείο Μαθηματικών - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 20:21 20:21
15. 277 ΚΑΡΑΖΗΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 14 Α39 2 ΣΥΒΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 20:22 20:22
16. 180 ΔΑΝΙΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 15 Α60 1   20:18 20:28
17. 483 ΜΑΛΙΑΧΟΒΑΣ ΘΩΜΑΣ M 16 Α39 3 ΣΔ Βόλου 20:28 20:29
18. 464 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ M 17 Α39 4 Συλλογος Δρομέων Καρδιτσας 20:37 20:37
19. 441 ΚΩΣΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 18 Α29 4 ΣΔΥΒ 20:41 20:42
20. 577 ΜΠΟΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 19 Α29 5   20:35 20:49
21. 522 ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ ΔΑΜΙΑΝΟΣ M 20 Α59 3 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 20:49 20:52
22. 614 ΝΤΕΡΒΙΣΙ ΚΡΙΣΤΟΣ M 21 Α19 1 Perseas Καρδιτσας 20:54 20:56
23. 69 ΑΡΣΕΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ M 22 Α19 2   20:51 21:00
24. 716 ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 23 Α49 4 Π.Α 21:09 21:11
25. 85 ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 24 Α39 5 PERSEAS 21:15 21:15
26. 958 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΒΑΙΟΣ M 25 Α39 6 ΑΓΝΑΝΤΕΡΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 21:19 21:19
27. 808 ΣΤΑΪΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 26 Α49 5 ΑΣ ΩΡΙΟΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 21:50 21:56
28. 155 ΓΚΑΤΖΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ M 27 Α19 3 Perseas 21:56 21:57
29. 615 ΝΤΗΛΙΑΣ ΣΠΥΡΟΣ M 28 Α49 6 ΠΕΡΣΕΑΣ tram 21:27 22:00
30. 174 ΓΟΥΡΖΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 29 Α49 7 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 22:01 22:03
31. 740 ΠΡΟΥΣΑΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M 30 Α49 8 BALANCE WELLNESS CENTER 21:59 22:05
32. 399 ΚΟΥΤΣΙΩΡΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ M 31 Α19 4   22:30 22:32
33. 827 ΤΑΜΠΟΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 32 Α39 7 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 22:31 22:39
34. 963 ΨΑΡΡΗΣ ΘΩΜΑΣ M 33 Α39 8   22:22 22:55
35. 650 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 34 Α59 4 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 22:51 23:00
36. 268 ΚΑΠΡΑΝΑΣ ΠΕΤΡΟΣ M 35 Α19 5 Σχολείο Μαθηματικών- ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 23:06 23:10
37. 392 ΚΟΥΤΣΙΚΟΥΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ F 2 Γ39 -1   23:07 23:11
38. 872 ΤΣΙΑΚΑΡΙΔΗΣ ΣΤΑΪΚΟΣ M 36 Α39 9 ΣΥΛ ΔΡΟΜ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 23:12 23:14
39. 325 ΚΑΤΣΙΑΝΤΩΝΗΣ ΘΩΜΑΣ M 37 Α19 6   23:07 23:15
40. 880 ΤΣΙΑΠΟΥΛΑΣ ΘΩΜΑΣ M 38 Α49 9 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ VEGAN 23:18 23:19
41. 629 ΞΥΛΟΜΕΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 39 Α39 10 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 23:20 23:21
42. 141 ΓΙΑΠΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 40 Α19 7   23:20 23:25
43. 267 ΚΑΠΡΑΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M 41 Α19 8 Σχολείο Μαθηματικών- ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 23:28 23:32
44. 649 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΙΡΙΔΑ F 3 Γ19 -1 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 23:35 23:35
45. 542 ΜΠΑΚΑΡΟΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ M 42 Α59 5 Σύλλογος δρομέων Καρδιτσας 23:36 23:37
46. 343 ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΑΛΚΗΣΤΗ F 4 Γ40 1   23:37 23:38
47. 895 ΤΣΙΠΡΑΣ ΦΩΤΙΟΣ M 43 Α49 10   23:57 23:59
48. 908 ΦΕΙΖΟ NIKOS M 44 Α29 6 ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ 23:52 24:00
49. 211 ΖΑΡΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 45 Α19 9 ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΠΡΟΤΥΠΟ 23:56 24:00
50. 218 ΖΑΧΑΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 46 Α19 10 Σχολείο Μαθηματικων - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 23:43 24:00
51. 742 ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 47 Α19 11 Σχολείο Μαθηματικών -ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 23:56 24:01
52. 938 ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 48 Α29 7 Level Up Fitness Place 23:22 24:04
53. 230 ΖΟΡΜΠΑΣ ΡΑΦΑΗΛ M 49 Α19 12 ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΠΡΟΤΥΠΟ 24:06 24:09
54. 324 ΚΑΤΣΙΑΝΤΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 50 Α49 11   24:13 24:21
55. 993 ΣΚΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ F 5 Γ40 2   24:22 24:25
56. 799 ΣΟΥΛΙΟΥ ΜΑΤΙΝΑ M 51 Α29 8 Σχολείο Μαθηματικων -ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 24:20 24:43
57. 458 ΛΑΠΠΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ M 52 Α60 2 Συλλογος Δρομέων Καρδιτσας 25:02 25:03
58. 873 ΤΣΙΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 53 Α59 6 Συλλογος Δρομέων Καρδιτσας 25:04 25:04
59. 720 ΠΕΤΣΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ M 54 Α19 13   24:52 25:08
60. 845 ΤΖΕΛΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 55 Α49 12   25:06 25:21
61. 723 ΠΙΛΑΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ M 56 Α19 14   25:10 25:23
62. 454 ΛΑΜΠΑ ΜΑΡΙΑ F 6 Γ19 1 Συλλογος Μαραθωνοδρομων Λαρισας 25:17 25:24
63. 370 ΚΟΥΚΟΥΛΙΑΚΟΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ M 57 Α19 15 Κ.Ο.Κ 24:55 25:30
64. 243 ΘΕΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 58 Α49 13   25:22 25:30
65. 848 ΤΖΙΑΜΟΥΡΤΑΣ ΖΗΣΗΣ M 59 Α19 16 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 24:49 25:31
66. 527 ΜΙΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 60 Α19 17 ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΠΡΟΤΥΠΟ 25:27 25:31
67. 719 ΠΕΤΣΙΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M 61 Α49 14   25:25 25:31
68. 904 ΤΣΟΓΚΑΣ ΑΝΑΣΤΆΣΗΣ M 62 Α19 18   25:32 25:33
69. 658 ΠΑΠΑΔΙΑ ΗΛΕΚΤΡΑ F 7 Γ19 2 ΑΣ.ΩΡΙΩΝ 25:31 25:34
70. 728 ΠΛΑΚΙΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 63 Α19 19 Σχολείο Μαθηματικών - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 25:35 25:38
71. 703 ΠΑΣΑ ΕΡΑΛΝΤΟ M 64 Α29 9   25:28 25:47
72. 205 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΛΕΞΗΣ M 65 Α29 10   25:17 25:59
73. 106 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 66 Α19 20 Σχολείο Μαθηματικών- ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 25:33 26:00
74. 204 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 67 Α29 11   25:18 26:00
75. 38 ΑΛΕΞΑΚΟΣ ΦΩΤΗΣ M 68 Α60 3   26:00 26:02
76. 784 ΣΚΙΑΘΊΤΗΣ ΝΙΚΌΛΑΟΣ M 69 Α39 11 RUN111TEAM 26:00 26:02
77. 215 ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ M 70 Α49 15 RunTeam111CW 26:00 26:02
78. 188 ΔΕΛΗΓΙΆΝΝΗ ΕΒΕΛΙΝΑ F 8 Γ19 3   26:06 26:06
79. 448 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ M 71 Α19 21 ΠΕΡΣΕΑΣ 25:41 26:08
80. 744 ΡΕΝΤΙΦΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 72 Α29 12   25:34 26:08
81. 605 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 73 Α49 16 ΣΔΥκοζανγς 26:01 26:10
82. 15 ΑΓΡΑΦΙΩΤΗ ΒΑΣΙΑ F 9 Γ39 1   26:02 26:11
83. 590 ΝΑΤΣΙΝΑΣ ΚΩΣΤΑΣ M 74 Α49 17   25:39 26:12
84. 335 ΚΟΖΙΑΝΙΤΗΣ ΘΩΜΑΣ M 75 Α29 13 ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ 26:00 26:16
85. 34 ΑΛΑΧΜΑΝΤ ΖΑΧΑΡΙΑΣ M 76 Α29 14 ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ 26:00 26:16
86. 681 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ F 10 Γ40 3 Περσέας 26:11 26:16
87. 587 ΜΠΡΑΧΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ M 77 Α49 18   25:41 26:19
88. 308 ΚΑΡΠΕΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 78 Α29 15 ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ 26:13 26:22
89. 170 ΓΟΥΛΑΣ ΖΗΣΗΣ M 79 Α39 12   25:50 26:30
90. 791 ΣΚΟΥΦΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F 11 Γ40 4 Σύλλογος δρομέων Καρδίτσας 26:28 26:33
91. 738 ΠΡΑΓΓΑΦΙΛΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ M 80 Α29 16   26:05 26:34
92. 426 ΚΡΟΜΜΥΔΑ ΕΥΓΕΝΙΑ F 12 Γ39 2   26:34 26:37
93. 425 ΚΡΟΜΜΥΔΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ F 13 Γ40 5   26:35 26:38
94. 927 ΧΑΛΙΑΣΟΥ ΕΥΗ F 14 Γ40 6   26:08 26:39
95. 261 ΚΑΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ F 15 Γ39 3   26:35 26:42
96. 499 ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 81 Α19 22   26:14 26:44
97. 946 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ F 16 Γ39 4   26:39 26:52
98. 361 ΚΟΤΛΙΤΣΑ ΜΑΡΙΑ F 17 Γ19 4 Φωκιανός 26:50 26:58
99. 344 ΚΟΛΟΣΟΥΣΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ M 82 Α39 13   26:19 27:08
100. 382 ΚΟΥΡΚΟΥΛΑΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ M 83 Α59 7   26:25 27:10
101. 62 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 84 Α60 4   27:10 27:15
102. 651 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M 85 Α19 23   27:14 27:23
103. 423 ΚΡΙΚΕΛΛΗ ΝΑΤΑΛΙΑ F 18 Γ19 5   27:23 27:30
104. 823 ΣΦΥΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ M 86 Α49 19 RUN FOREST RUN TRAIL 26:57 27:33
105. 644 ΠΑΝΙΟΓΛΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ M 87 Α19 24 Σχολείο Μαθηματικών- ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 27:07 27:35
106. 105 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 88 Α39 14   27:36 27:39
107. 246 ΙΩΑΝΝΑ ΠΡΕΜΕΤΗ F 19 Γ39 5 ΣΔ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 27:35 27:42
108. 795 ΣΚΡΕΤΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ F 20 Γ39 6 ΣΔ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 27:35 27:43
109. 745 ΡΙΖΟΓΙΑΝΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ F 21 Γ40 7   27:37 27:46
110. 1285 ΑΡΓΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 89 Α19 25   27:47 27:53
111. 492 ΜΑΝΤΖΙΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 90 Α39 15   27:57 27:59
112. 158 ΓΚΙΖΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 91 Α49 20   27:56 28:08
113. 236 ΘΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M 92 Α49 21   27:33 28:10
114. 782 ΣΚΑΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΡΤΕΜΙΣ F 22 Γ19 6 A.Σ.ΩΡΙΩΝ 28:11 28:15
115. 949 ΧΙΔΕΡΙΔΗΣ ΜΑΝΔΑΡΗΣ ΤΑΣΟΣ M 93 Α39 16 AT Designs 27:40 28:15
116. 574 ΜΠΛΟΥΦΑΣ ΜΑΚΗΣ M 94 Α49 22   28:20 28:20
117. 241 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΧΡΥΣΑ F 23 Γ40 8 ΙΤΕΑ 28:26 28:26
118. 948 ΧΗΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M 95 Α49 23 ΙΤΕΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 28:26 28:26
119. 642 ΠΑΛΜΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ F 24 Γ19 7 SCHOOL OF ENGLISH <ΑΘΗΝΑ> 28:28 28:28
120. 232 ΖΟΥΛΟΥΜΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M 96 Α19 26 Σχολείο Μαθηματικών - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 27:56 28:28
121. 834 ΤΕΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ M 97 Α19 27 ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΠΡΟΤΥΠΟ 28:29 28:29
122. 280 ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 98 Α19 28 ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΠΡΟΤΥΠΟ 28:29 28:29
123. 485 ΜΑΛΛΙΩΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M 99 Α19 29 Σχολείο Μαθηματικών - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 28:07 28:29
124. 512 ΜΕΡΕΝΤΙΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ F 25 Γ39 7   27:54 28:29
125. 86 ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M 100 Α49 24   28:00 28:29
126. 350 ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΘΩΜΑΣ M 101 Α19 30 Σχολείο Μαθηματικών - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 28:27 28:40
127. 599 ΝΤΑΛΑ ΜΠΙΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 102 Α19 31 Σχολείο Μαθηματικών - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 28:12 28:40
128. 849 ΤΖΙΑΣΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ F 26 Γ19 8   28:24 28:41
129. 850 ΤΖΙΑΣΤΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ M 103 Α49 25   28:25 28:42
130. 255 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ F 27 Γ39 8 ΣΑΦΑΝΣ 28:35 28:52
131. 934 ΧΑΡΚΟΠΛΙΑΣ ΟΘΩΝ M 104 Α29 17 ΩΡΙΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 28:22 29:00
132. 846 ΤΖΕΛΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M 105 Α29 18 Καρδιτσας 28:26 29:01
133. 206 ΕΞΆΡΧΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F 28 Γ40 9 ΕΥΡΥΠΥΛΟΣ 28:58 29:02
134. 430 ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 106 Α59 8 ΔΕΝ ΑΝΗΚΩ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΣΥΛΛΟΓΟ 29:00 29:03
135. 855 ΤΙΓΚΑΣ ΒΑΙΟΣ M 107 Α49 26 PERSEAS TEAM 28:39 29:08
136. 571 ΜΠΙΤΣΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 108 Α49 27   28:25 29:08
137. 770 ΣΙΑΚΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 109 Α49 28   28:33 29:12
138. 142 ΓΙΑΠΑΛΗΣ ΗΛΙΑΣ M 110 Α19 32   29:10 29:15
139. 676 ΠΑΠΑΛΙΤΣΑΣ ΆΡΗΣ M 111 Α19 33 Σχολείο Μαθηματικών -ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 29:10 29:16
140. 233 ΖΩΗ ΛΑΠΠΑ F 29 Γ39 9 ΣΔ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 28:53 29:17
141. 567 ΜΠΕΝΕΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 112 Α59 9   28:37 29:20
142. 505 ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΜΑΡΚΟΣ M 113 Α19 34 ΩΡΙΩΝ 28:45 29:20
143. 36 ΑΛΕΜΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ M 114 Α19 35 Σχολείο Μαθηματικών - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 28:56 29:22
144. 196 ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 115 Α19 36 Σχολείο Μαθηματικών - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 28:51 29:23
145. 843 ΤΖΕΛΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 116 Α19 37 ΩΡΙΩΝ 28:53 29:29
146. 921 ΦΩΤΙΑΔΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ F 30 Γ39 10   28:58 29:32
147. 771 ΣΙΑΦΑΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ F 31 Γ40 10 ΕΥΡΥΠΥΛΟΣ 29:04 29:33
148. 704 ΠΑΣΧΟΣ ΚΩΣΤΑΣ M 117 Α49 29 Ευρύπυλος Παλαμά 29:33 29:33
149. 1232 ΤΖΙΑΜΟΥΡΤΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ M 118 Α59 10 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 28:52 29:34
150. 842 ΤΖΕΛΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 119 Α49 30   28:58 29:34
151. 677 ΠΑΠΑΛΙΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 120 Α19 38 Σχολείο Μαθηματικών - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 29:09 29:36
152. 194 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 121 Α19 39 ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΠΡΟΤΥΠΟ 29:22 29:37
153. 419 ΚΡΑΝΙΤΣΑΣ ΜΑΝΘΟΣ M 122 Α19 40 Σχολείο Μαθηματικών - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 29:29 29:37
154. 746 ΡΙΖΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ M 123 Α19 41 Σχολείο Μαθηματικών - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 29:12 29:38
155. 460 ΛΕΜΑΣ ΙΩΆΝΝΗΣ M 124 Α29 19   29:07 29:39
156. 885 ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ ΒΑΙΟΣ M 125 Α19 42 Σχολείο Μαθηματικών - Στρογγυλη 29:31 29:39
157. 198 ΔΗΜΟΣ ΗΛΙΑΣ M 126 Α49 31   29:32 29:39
158. 847 ΤΖΕΛΛΟΥ ΕΛΕΝΗ F 32 Γ39 11   29:06 29:40
159. 563 ΜΠΑΤΖΙΩΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 127 Α59 11 Σύλλογος Δρομέων Βόλου 29:30 29:41
160. 837 ΤΕΓΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ M 128 Α59 12   29:33 29:41
161. 893 ΤΣΙΟΥΝΤΣΙΟΥΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 129 Α49 32   29:03 29:42
162. 444 ΚΩΣΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ F 33 Γ39 12 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 29:29 29:44
163. 664 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ F 34 Γ19 9 Σύλλογος ΩΡΙΩΝ Καρδίτσας 29:41 29:45
164. 259 ΚΑΛΤΣΙΔΟΥ ΝΑΤΑΣΑ F 35 Γ39 13   29:09 29:46
165. 730 ΠΛΙΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 130 Α19 43   29:47 29:47
166. 254 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M 131 Α49 33   29:14 29:54
167. 1293 ΣΧΟΙΝΙΑΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ F 36 Γ39 14   29:46 29:55
168. 287 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ M 132 Α39 17 - 28:59 29:55
169. 822 ΣΦΕΤΣΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ M 133 Α49 34 ΑΣ ΩΡΙΩΝ 29:13 29:56
170. 959 ΧΡΙΣΥΟΔΟΥΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M 134 Α49 35   29:14 29:56
171. 6 ΑΒΡΑΜΠΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ F 37 Γ19 10 Σχολείο Μαθηματικών -ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 29:22 29:59
172. 961 ΧΥΤΗΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 135 Α29 20   29:31 29:59
173. 690 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΣΤΑΣ M 136 Α59 13 ΣΟΧΤ 29:44 30:03
174. 844 ΤΖΕΛΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 137 Α59 14   29:37 30:12
175. 806 ΣΤΑΘΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M 138 Α59 15   30:12 30:12
176. 894 ΤΣΙΟΥΤΣΙΟΥΡΑΣ ΠΕΛΟΠΙΔΑΣ M 139 Α19 44 ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΠΡΟΤΥΠΟ 30:01 30:18
177. 249 ΚΑΒΟΥΡΑ ΦΥΛΙΩ F 38 Γ40 11 FIT CLUB EUPHORIA 30:05 30:19
178. 190 ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 140 Α59 16   29:41 30:20
179. 39 ΑΛΕΞΑΚΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M 141 Α19 45   30:13 30:20
180. 735 ΠΟΛΥΖΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ F 39 Γ19 11 PERSEAS TEAM 29:51 30:22
181. 733 ΠΟΛΥΖΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 142 Α49 36 PERSEAS TEAM 29:51 30:23
182. 576 ΜΠΟΓΚΑΣ ΘΩΜΑΣ M 143 Α19 46 ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΠΡΟΤΥΠΟ 30:07 30:23
183. 298 ΚΑΡΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ F 40 Γ40 12 - 30:05 30:26
184. 776 ΣΙΩΚΑ ΘΑΛΕΙΑ F 41 Γ39 15 Ελτα κουριερ 29:48 30:32
185. 473 ΛΎΤΡΑΣ ΧΡΉΣΤΟΣ M 144 Α29 21   30:02 30:32
186. 941 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ M 145 Α29 22   30:03 30:32
187. 652 ΠΑΠΑΓΙΩΡΓΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ F 42 Γ39 16   30:02 30:33
188. 29 ΑΚΡΙΒΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 146 Α49 37   30:00 30:36
189. 81 ΒΑΡΛΑΓΚΑΣ ΝΙΚΟΣ M 147 Α29 23   30:10 30:37
190. 954 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΑΚΗΣ M 148 Α19 47   29:59 30:42
191. 342 ΚΟΛΟΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 149 Α29 24   30:34 30:43
192. 381 ΚΟΥΡΚΟΥΒΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 150 Α39 18   29:56 30:43
193. 705 ΠΑΣΧΟΥ ΛΕΝΑ F 43 Γ40 13   30:57 30:57
194. 445 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΕΝΙΑ F 44 Γ39 17   30:55 30:57
195. 115 ΓΑΛΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 151 Α19 48 Σχολείο Μαθηματικών -ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 30:47 31:01
196. 717 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ M 152 Α49 38   30:11 31:03
197. 768 ΣΕΡΙΦΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ M 153 Α19 49 ΚΒΑ 30:23 31:04
198. 76 ΒΑΛΛΙΑΝΑΤΟΣ ΒΑΓΓΈΛΗΣ M 154 Α49 39   30:41 31:07
199. 77 ΒΑΛΛΙΑΝΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ M 155 Α19 50   30:41 31:07
200. 438 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 156 Α29 25 Σχολείο Μαθηματικών -ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 30:52 31:07
201. 385 ΚΟΥΤΛΗ ΑΣΠΑΣΊΑ F 45 Γ19 12   31:06 31:08
202. 364 ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M 157 Α19 51 Σχολείο Μαθηματικων -ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 31:03 31:09
203. 421 ΚΡΑΨΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 158 Α19 52 Σχολείο Μαθηματικών -ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 31:00 31:12
204. 275 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ F 46 Γ19 13 Σχολείο Μαθηματικών - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 31:01 31:12
205. 314 ΚΑΤΕΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 159 Α19 53   31:05 31:15
206. 482 ΜΑΛΕΤΣΙΚΑ ΧΑΡΑ F 47 Γ19 14 Σχολείο Μαθηματικών -ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 31:06 31:15
207. 33 ΑΚΡΙΒΟΥ ΜΑΡΙΑ F 48 Γ40 14   30:38 31:17
208. 951 ΧΟΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 160 Α49 40   30:27 31:18
209. 383 ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 161 Α39 19   30:30 31:19
210. 462 ΛΕΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 162 Α59 17   31:22 31:33
211. 289 ΚΑΡΑΜΕΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ F 49 Γ19 15 Σχολειο Μαθηματικων 31:10 31:35
212. 60 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ M 163 Α49 41   31:37 31:38
213. 526 ΜΙΧΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ M 164 Α19 54 ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΠΡΟΤΥΠΟ 31:36 31:40
214. 762 ΣΒΑΝΑ ΕΛΕΝΑ F 50 Γ40 15   31:32 31:42
215. 67 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ M 165 Α19 55 Σχολείο Μαθηματικων -Στρογγυλη 31:37 31:43
216. 72 ΑΥΓΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ M 166 Α29 26   31:08 31:45
217. 926 ΧΑΒΡΟΥΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 167 Α19 56 SCHOOL OF ENGLISH <ΑΘΗΝΑ> 31:22 31:46
218. 515 ΜΗΛΙΤΣΗ ΕΙΡΗΝΗ F 51 Γ40 16   31:39 31:49
219. 968 ΨΗΦΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 168 Α49 42   31:11 31:50
220. 217 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑΚΙΑΝΗ F 52 Γ39 18   31:06 31:52
221. 216 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ M 169 Α59 18   31:06 31:52
222. 406 ΚΟΥΤΣΩΝΑ ΕΛΕΝΗ F 53 Γ19 16 ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 31:04 31:53
223. 356 ΚΟΡΔΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 170 Α29 27 - 31:27 31:54
224. 886 ΤΣΙΛΙΑΣ ΜΑΞΙΜΟΣ M 171 Α19 57 Α.Σ. ΠΛΑΣΤΉΡΑΣ 31:08 31:58
225. 887 ΤΣΙΛΙΑΣ ΣΕΡΓΙΟΣ M 172 Α19 58 Α.Σ. ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ 31:10 31:59
226. 764 ΣΒΑΡΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 173 Α59 19 ΣΔΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 31:59 32:00
227. 540 ΜΠΑΚΑΛΑΚΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ F 54 Γ40 17   32:03 32:03
228. 816 ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΗ ΑΜΑΛΙΑ F 55 Γ39 19 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 31:48 32:06
229. 95 ΒΛΑΣΑΚΟΥΔΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ F 56 Γ39 20   32:14 32:14
230. 225 ΖΕΥΓΑΡΑΣ ΠΑΝΟΣ M 174 Α39 20 Zeysteam 31:54 32:15
231. 835 ΤΕΓΑ ΟΛΥΜΠΙΑ F 57 Γ40 18   31:38 32:18
232. 767 ΣΕΡΙΦΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 175 Α59 20 ΚΒΑ 31:39 32:19
233. 43 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΗΛΙΑΝΑ F 58 Γ39 21 Α.Σ.ΩΡΙΩΝ 31:54 32:21
234. 321 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M 176 Α29 28 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 31:55 32:21
235. 513 ΜΕΡΛΕΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 177 Α49 43   32:20 32:30
236. 758 ΣΑΡΗΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 178 Α19 59   31:57 32:31
237. 759 ΣΑΡΗΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M 179 Α19 60   31:57 32:31
238. 804 ΣΤΑΘΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ F 59 Γ19 17   32:01 32:32
239. 1284 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ M 180 Α59 21   32:02 32:33
240. 596 ΝΟΤΟΥ ΜΑΡΙΑ F 60 Γ19 18   32:29 32:33
241. 535 ΜΟΥΣΤΟΣ ΜΗΝΑΣ M 181 Α19 61 Σχολείο Μαθηματικών - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 32:14 32:33
242. 595 ΝΟΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 182 Α49 44   31:53 32:34
243. 304 ΚΑΡΕΤΣΟΣ ΘΩΜΑΣ M 183 Α19 62 ΑΟΑ ΦΑΕΘΩΝ 31:56 32:38
244. 127 ΓΙΑΝΝΑΚΑ ΜΑΡΙΑ F 61 Γ40 19   32:11 32:39
245. 578 ΜΠΟΛΟΡΙΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 184 Α49 45 Balance wellness center 32:13 32:40
246. 27 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 185 Α49 46   32:13 32:40
247. 989 ΠΑΝΙΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ F 62 Γ19 19   32:06 32:40
248. 831 ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ M 186 Α29 29   32:31 32:41
249. 340 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΘΩΜΑΣ M 187 Α29 30   32:31 32:41
250. 714 ΠΕΣΛΗΣ ΗΛΙΑΣ M 188 Α59 22 Σχολείο Μαθηματικων - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 31:56 32:41
251. 889 ΤΣΙΛΙΚΑ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ F 63 Γ19 20 ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΠΡΟΤΥΠΟ 32:26 32:43
252. 671 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΕΡΟΠΗ F 64 Γ39 22   32:39 32:48
253. 1291 ΠΛΑΚΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 189 Α29 31   32:16 32:55
254. 1292 ΚΟΥΚΟΥΜΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 190 Α49 47   32:56 32:56
255. 305 ΚΑΡΕΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ M 191 Α49 48 ΑΟΑ ΦΑΕΘΩΝ 32:19 33:00
256. 303 ΚΑΡΕΤΣΟΣ ΤΙΜΟΘΕΟΣ M 192 Α19 63 ΑΟΑ ΦΑΕΘΩΝ 32:19 33:00
257. 655 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΊΟΥ ΜΑΡΙΑ F 65 Γ39 23   32:49 33:03
258. 341 ΚΟΛΙΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ M 193 Α19 64 Σχολείο Μαθηματικών - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 32:46 33:05
259. 1 AGALLIU ETMOND M 194 Α60 5 Σχόλειο  Μαθηματικών 32:41 33:08
260. 960 ΧΥΤΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 195 Α19 65 Σχολείο Μαθηματικών  - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 32:48 33:08
261. 743 ΡΑΧΜΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ F 66 Γ39 24 Α.Ο.Α. "ΦΑΕΘΩΝ" 32:29 33:10
262. 486 ΜΑΝΔΡΟΥ ΧΡΥΣΑ F 67 Γ39 25 Balance wellness center 32:44 33:10
263. 688 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 196 Α29 32 Α.Ο.Α. "ΦΑΕΘΩΝ" 32:31 33:11
264. 687 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 197 Α59 23 Α.Ο.Α. "ΦΑΕΘΩΝ" 32:32 33:11
265. 161 ΓΚΙΩΜΠΡΗ ΜΑΡΙΑ F 68 Γ39 26   32:46 33:12
266. 1294 ΣΔΟΚΟΥ ΜΥΡΤΩ F 69 Γ19 21   32:52 33:12
267. 580 ΜΠΟΥΚΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 198 Α19 66 Σχολείο Μαθηματικών - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 32:42 33:12
268. 760 ΣΑΡΗΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ F 70 Γ19 22   32:38 33:13
269. 20 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΤΙΜΟΘΕΟΣ M 199 Α49 49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 33:12 33:15
270. 47 ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 200 Α29 33   33:16 33:16
271. 159 ΓΚΙΟΥΛΕΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 201 Α60 6   33:15 33:19
272. 982 ΓΕΩΡΓΟΥΛΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 202 Α39 21   32:25 33:20
273. 286 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 203 Α49 50 - 32:26 33:22
274. 514 ΜΕΡΛΕΜΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 204 Α49 51   33:13 33:24
275. 57 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ F 71 Γ19 23   33:18 33:24
276. 660 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ F 72 Γ39 27   33:23 33:26
277. 195 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ F 73 Γ19 24 Σχολείο Μαθηματικών -ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 33:16 33:27
278. 461 ΛΕΡΑΣ ΘΑΝΟΣ M 205 Α19 67 Σχολείο Μαθηματικών - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 33:26 33:30
279. 245 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ ΡΙΑ F 74 Γ19 25 Σχολείο Μαθηματικών - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 33:27 33:30
280. 617 ΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 206 Α19 68 Σχολείο Μαθηματικών - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 33:18 33:35
281. 271 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ F 75 Γ19 26   33:16 33:48
282. 92 ΒΕΡΒΕΡΗ ΕΛΠΙΔΑ F 76 Γ39 28   32:55 33:48
283. 270 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΜΕΛΙΝΑ F 77 Γ19 27   33:17 33:49
284. 481 ΜΑΛΑΜΙΤΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ M 207 Α49 52 BALANCE WELLNESS CENTER 33:06 33:49
285. 160 ΓΚΙΟΥΡΗΣ ΗΛΙΑΣ M 208 Α59 24 BALANCE WELLNESS CENTER 33:07 33:51
286. 112 ΓΑΛΑΓΑΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ F 78 Γ40 20   33:30 33:55
287. 700 ΠΑΡΘΕΝΗ ΝΙΚΗ F 79 Γ39 29   33:38 34:10
288. 957 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ F 80 Γ39 30 Balance 33:48 34:13
289. 405 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΕΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ M 209 Α19 69 Σχολείο Μαθηματικών - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 34:05 34:16
290. 593 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΛΕΝΗ F 81 Γ19 28 Σχολείο Μαθηματικών - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 34:05 34:17
291. 901 ΤΣΙΤΣΙΡΙΓΚΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ M 210 Α19 70 Σχολείο Μαθηματικών - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 34:01 34:17
292. 59 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ F 82 Γ19 29 SCHOOL OF ENGLISH <ΑΘΗΝΑ> 34:18 34:20
293. 376 ΚΟΥΜΠΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ F 83 Γ40 21 Perseas 34:21 34:24
294. 362 ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 211 Α49 53   34:03 34:33
295. 942 ΧΑΤΖΗΓΟΥΛΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F 84 Γ39 31   34:02 34:33
296. 715 ΠΕΤΑΛΗ ΓΙΟΥΛΗ F 85 Γ40 22   34:09 34:36
297. 197 ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ F 86 Γ19 30 Σχολείο Μαθηματικών - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 34:38 34:40
298. 452 ΛΑΚΚΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ F 87 Γ19 31 SCHOOL OF ENGLISH <ΑΘΗΝΑ> 34:39 34:41
299. 924 ΜΑΛΕΤΣΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 212 Α19 71   34:41 34:45
300. 143 ΓΙΟΒΑΝΗ ΚΑΤΙΑ F 88 Γ19 32 Σχολείο Μαθηματικών - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 34:10 34:49
301. 456 ΛΑΠΠΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ F 89 Γ40 23 Καμία 34:44 34:58
302. 55 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 213 Α39 22   34:17 35:00
303. 490 ΜΑΝΤΕΛΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ F 90 Γ39 32   35:02 35:10
304. 772 ΣΙΜΟΥ ΜΑΡΙΑ F 91 Γ39 33   34:48 35:12
305. 546 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΑΓΑΠΗ F 92 Γ40 24   34:58 35:13
306. 154 ΓΚΑΤΖΗ ΣΟΦΙΑ F 93 Γ19 33 Karditsa Running Club 34:59 35:14
307. 18 ΑΔΑΜΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 214 Α19 72 Σχολείο Μαθηματικών  - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 34:55 35:16
308. 619 ΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ F 94 Γ19 34 Σχολείο Μαθηματικών - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 35:00 35:16
309. 326 ΚΑΤΣΙΚΑ ΕΙΡΗΝΗ F 95 Γ40 25   34:41 35:18
310. 929 ΧΑΛΙΜΟΥΡΔΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 215 Α29 34   35:18 35:24
311. 598 ΝΤΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ F 96 Γ19 35 Σχολείο Μαθηματικών - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 35:25 35:28
312. 852 ΤΖΙΩΤΑ ΒΙΒΗ F 97 Γ19 36 Σχολείο Μαθηματικών - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 35:29 35:29
313. 870 ΤΣΕΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ F 98 Γ40 26 Οχι 35:25 35:33
314. 790 ΣΚΟΥΡΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F 99 Γ39 34 Σύλλογος νόσο νόσο crohn και ελκωδει κολλιτιδα 35:11 35:35
315. 622 ΝΤΟΒΟΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ F 100 Γ39 35 Crohn 35:13 35:35
316. 788 ΣΚΟΡΡΑ ΕΛΕΝΗ F 101 Γ40 27 Σύλλογος ατόμων με νόσο του Crohn και ελκωδη κολίτιδα Ελλάδας 35:13 35:35
317. 612 ΝΤΕΛΙΟΥ ΑΝΤΙΟΛ M 216 Α19 73 Σχολείο Μαθηματικων - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 35:21 35:37
318. 75 ΒΑΛΑΡΗ ΧΡΥΣΑ F 102 Γ40 28   35:11 35:42
319. 867 ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗΣ ΓΙΏΡΓΟΣ M 217 Α59 25   35:31 35:43
320. 37 ΑΛΕΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ F 103 Γ19 37 Σχολείο Μαθηματικών - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 35:23 35:43
321. 148 ΓΚΑΒΟΓΙΑΝΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ F 104 Γ19 38 Σχολείο Μαθηματικών - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 35:24 35:44
322. 7 ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΑΤΩΝΗΣ M 218 Α59 26 Δρομεις Τυρναβου 35:40 35:47
323. 682 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F 105 Γ40 29   35:14 35:48
324. 521 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ F 106 Γ40 30   35:10 35:49
325. 783 ΣΚΑΡΛΟΥ ΕΥΑ F 107 Γ19 39 Σχολείο Μαθηματικών - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 35:25 35:49
326. 470 ΛΟΥΚΟΥ ΒΑΝΕΣΑ F 108 Γ19 40 Σχολείο Μαθηματικών -ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 35:46 35:49
327. 603 ΝΤΑΝΟΒΑΣΙΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ F 109 Γ40 31   35:16 35:51
328. 520 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 219 Α49 54   35:13 35:52
329. 509 ΜΕΛΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 220 Α49 55   35:12 35:54
330. 511 ΜΕΡΕΝΤΙΤΗ ΣΟΦΙΑ F 110 Γ40 32   35:51 35:57
331. 465 ΛΙΑΚΟΥΜΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 221 Α49 56 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 35:10 35:59
332. 686 ΠΑΠΑΡΑΣ ΘΑΝΆΣΗΣ M 222 Α29 35   35:26 35:59
333. 210 ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 223 Α19 74 SCHOOL OF ENGLISH <ΑΘΗΝΑ> 35:57 36:00
334. 874 ΤΣΙΑΛΟΥΚΗ ΕΛΕΝΑ F 111 Γ19 41 SCHOOL OF ENGLISH <ΑΘΗΝΑ> 35:49 36:00
335. 1281 ΤΖΑΦΑΛΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ F 112 Γ19 42   35:56 36:00
336. 56 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΘΩΜΑΣ M 224 Α59 27   35:58 36:03
337. 145 ΓΙΟΒΑΝΗΣ ΜΑΝΘΟΣ M 225 Α19 75 Σχολείο Μαθηματικών -ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 35:46 36:03
338. 471 ΛΟΥΡΟΥ ΖΩΗ F 113 Γ19 43 Σχολείο Μαθηματικών - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 35:46 36:04
339. 836 ΤΕΓΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ F 114 Γ19 44 Σχολείο Μαθηματικών - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 36:07 36:07
340. 32 ΑΚΡΙΒΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ F 115 Γ19 45 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 35:21 36:07
341. 28 ΑΚΡΙΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ M 226 Α59 28 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 35:25 36:10
342. 119 ΓΕΡΟΔΗΜΗΤΡΟΣ ΚΩΣΤΑΣ M 227 Α39 23   35:31 36:11
343. 538 ΜΠΑΓΙΟΥ ΡΙΤΣΑ F 116 Γ39 36   35:57 36:13
344. 913 ΦΟΥΚΑ ΡΑΦΑΕΛΛΑ F 117 Γ39 37   35:57 36:13
345. 815 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΝΑ F 118 Γ19 46 SCHOOL OF ENGLISH <ΑΘΗΝΑ> 35:50 36:14
346. 669 ΠΑΠΑΪΩΆΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ M 228 Α49 57   35:41 36:14
347. 675 ΠΑΠΑΛΙΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ F 119 Γ19 47 SCHOOL OF ENGLISH <ΑΘΗΝΑ> 35:53 36:15
348. 13 ΑΓΚΑΛΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ M 229 Α19 76 Σχολείο Μαθηματικών - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 35:59 36:18
349. 407 ΚΟΥΤΣΩΝΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ F 120 Γ19 48 ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 35:33 36:19
350. 912 ΦΛΩΡΟΥ ΑΝΙΑ F 121 Γ19 49   36:21 36:25
351. 809 ΣΤΑΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 230 Α39 24   35:40 36:27
352. 63 ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΒΑΙΑ F 122 Γ39 38 ΣΔ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 35:42 36:28
353. 817 ΣΤΡΑΤΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ F 123 Γ39 39   35:42 36:28
354. 58 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ F 124 Γ19 50 ΣΟΑΚ ΦΩΚΙΑΝΟΣ 35:53 36:29
355. 263 ΚΑΝΙΟΥΡΑΣ ΘΩΜΑΣ M 231 Α39 25 ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΠΡΟΤΥΠΟ 36:12 36:35
356. 327 ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΘΩΜΑΣ M 232 Α39 26 ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΠΡΟΤΥΠΟ 36:16 36:38
357. 411 ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΕΛΕΥΘΈΡΙΟΣ M 233 Α19 77 Α.Σ. ΠΛΑΣΤΉΡΑΣ 35:48 36:38
358. 888 ΤΣΙΛΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ M 234 Α39 27 Α.Σ. ΠΛΑΣΤΉΡΑΣ 35:48 36:38
359. 794 ΣΚΟΥΦΗΣ ΘΩΜΑΣ M 235 Α59 29 ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΠΡΟΤΥΠΟ 36:18 36:38
360. 572 ΜΠΛΕΚΑ ΑΛΚΥΟΝΗ F 125 Γ19 51 ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΠΡΟΤΥΠΟ 36:39 36:39
361. 17 ΑΔΑΜΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 236 Α19 78 ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΠΡΟΤΥΠΟ 36:18 36:39
362. 88 ΒΑΣΙΛΑΚΟΥ ΟΛΓΑ F 126 Γ19 52 ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΠΡΟΤΥΠΟ 36:39 36:39
363. 264 ΚΑΝΤΕΡΕ ΜΑΡΙΑ F 127 Γ19 53 ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΠΡΟΤΥΠΟ 36:18 36:39
364. 678 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ F 128 Γ19 54 ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΠΡΟΤΥΠΟ 36:39 36:39
365. 654 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ F 129 Γ19 55 ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΠΡΟΤΥΠΟ 36:39 36:39
366. 679 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ F 130 Γ19 56 ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΠΡΟΤΥΠΟ 36:18 36:39
367. 748 ΡΙΖΟΥ ΙΩΑΝΝΑ F 131 Γ19 57 Σχολείο Μαθηματικών - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 36:13 36:39
368. 781 ΣΙΩΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 237 Α19 79 ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΠΡΟΤΥΠΟ 36:18 36:39
369. 146 ΓΚΑΒΑΛΕΚΑ ΛΕΛΑ F 132 Γ39 40   36:04 36:39
370. 408 ΚΟΥΤΣΩΝΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ F 133 Γ40 33 Ατομικα 36:10 36:41
371. 777 ΣΙΩΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ F 134 Γ19 58 Σχολείο Μαθηματικών -ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 36:18 36:44
372. 807 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ F 135 Γ40 34 Συλλογος Μαραθωνοδρομων Λαρισας 36:28 36:48
373. 239 ΘΕΟΔΏΡΑ ΧΑΜΑΪΔΗ F 136 Γ40 35 Δρομείς Τυρνάβου 36:02 36:49
374. 899 ΤΣΙΤΣΙΜΠΗ ΛΥΔΙΑ F 137 Γ19 59   36:45 36:51
375. 750 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΜΟΡΦΟΥΛΑ F 138 Γ19 60 Σχολείο Μαθηματικών - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 36:44 36:51
376. 54 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 238 Α19 80 Σχολείο Μαθηματικών - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 36:35 36:52
377. 93 ΒΗΣΣΑΡΙΟΥ ΙΟΥΛΙΑ F 139 Γ40 36 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 36:05 36:52
378. 79 ΒΑΡΕΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ-ΒΑΓΓΕΛΙΩ F 140 Γ39 41   36:22 36:55
379. 94 ΒΗΤΟΒΑΡΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ M 239 Α19 81 Φωκιανος 36:56 36:58
380. 797 ΣΜΙΘ ΜΑΙΚ-ΜΑΡΚΟΣ M 240 Α59 30 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 36:14 36:59
381. 12 ΆΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 241 Α39 28   36:20 37:00
382. 424 ΚΡΙΜΠΑ ΒΙΒΗ F 141 Γ40 37   36:34 37:02
383. 812 ΣΤΑΥΡΑΚΗ ΣΟΦΙΑ F 142 Γ40 38 Balance wellness center 36:44 37:05
384. 869 ΤΣΕΛΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ F 143 Γ40 39 balance wellness center 36:59 37:06
385. 647 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ F 144 Γ40 40 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 36:27 37:14
386. 532 ΜΟΥΛΑΝΤΖΙΚΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ F 145 Γ40 41 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 36:30 37:16
387. 680 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΛΠΙΔΑ F 146 Γ39 42   36:55 37:23
388. 833 ΤΕΑ ΔΙΑΜΑΝΤΩ F 147 Γ40 42 ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 36:36 37:24
389. 753 ΣΑΚΚΑΣ ΜΑΚΗΣ M 242 Α29 36 Σχολείο Μαθηματικων - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 37:11 37:25
390. 907 ΦΑΛΟΥΤΣΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ F 148 Γ39 43   37:13 37:28
391. 903 ΤΣΟΓΚΑ ΒΑΙΑ F 149 Γ39 44 Balance wellness center 37:17 37:38
392. 449 ΚΩΤΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M 243 Α29 37   37:22 37:40
393. 201 ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΜΑΡΙΑ F 150 Γ19 61 Σχολείο Μαθηματικών -ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 37:15 37:40
394. 756 ΣΑΜΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑ F 151 Γ19 62 Σχολείο Μαθηματικών - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 37:14 37:40
395. 179 ΓΡΙΒΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ M 244 Α19 82 SCHOOL OF ENGLISH <ΑΘΗΝΑ> 37:17 37:42
396. 231 ΖΟΥΛΟΥΜΗ ΕΛΕΝΗ-ΓΛΥΚΕΡΙΑ F 152 Γ39 45 Balance wellness center 37:39 37:55
397. 110 ΒΡΟΝΤΟΥ ΡΟΔΑΝΘΗ F 153 Γ40 43 Balance Wellness Center 37:36 37:56
398. 182 ΔΑΝΙΗΛ ΞΕΝΙΑ F 154 Γ19 63 Σχολείο Μαθηματικών - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 37:48 37:59
399. 541 ΜΠΑΚΑΛΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ F 155 Γ19 64 Σχολείο Μαθηματικών - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 37:48 37:59
400. 737 ΠΟΥΛΟΥΛΗ ΡΟΎΛΑ F 156 Γ40 44 ΝΟΣΟΣ ΚΡΟΟΥΝ 37:45 38:06
401. 510 ΜΕΝΕΞΕ ΣΤΕΛΛΑ F 157 Γ39 46   37:53 38:08
402. 319 ΚΕΡΜΕΛΗ ΖΕΤΑ F 158 Γ19 65   38:14 38:17
403. 897 ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΥΛΟΣ M 245 Α19 83 Σχολείο Μαθηματικών - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 37:48 38:19
404. 9 ΑΓΓΕΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ F 159 Γ40 45   37:47 38:20
405. 665 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΥΛΟΣ M 246 Α49 58   37:47 38:20
406. 455 ΛΑΜΠΡΟΥ ΞΑΝΘΗ F 160 Γ39 47   37:49 38:22
407. 46 ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ F 161 Γ40 46   38:25 38:25
408. 214 ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ F 162 Γ40 47   38:00 38:25
409. 117 ΓΑΡΙΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ F 163 Γ40 48 Balance wellness center 37:56 38:26
410. 570 ΜΠΙΣΚΠΙΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ F 164 Γ39 48   38:13 38:27
411. 90 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΟΡΩΝΗ F 165 Γ19 66 ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΠΡΟΤΥΠΟ 38:15 38:28
412. 102 ΒΟΥΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 247 Α49 59   38:31 38:33
413. 463 ΛΕΤΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ F 166 Γ19 67 Σχολείο Μαθηματικών - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 38:34 38:37
414. 1280 ΚΟΜΜΑΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 248 Α60 7   38:45 38:45
415. 871 ΤΣΙΑΚΑΝΙΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ M 249 Α49 60   37:58 38:50
416. 803 ΣΤΑΘΑΚΑΡΟΥ ΕΥΡΙΔΙΚΗ F 167 Γ39 49   38:39 38:57
417. 990 ΠΑΝΙΟΓΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ F 168 Γ19 68   38:16 39:02
418. 378 ΚΟΥΜΠΟΥ ΜΑΡΘΑ F 169 Γ39 50   39:03 39:03
419. 550 ΜΠΑΜΠΑΝΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ F 170 Γ19 69 Σχολείο Μαθηματικών - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 38:15 39:04
420. 42 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ F 171 Γ19 70 ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΠΡΟΤΥΠΟ 38:47 39:06
421. 121 ΓΕΡΟΥΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ F 172 Γ19 71 ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΠΡΟΤΥΠΟ 38:47 39:06
422. 477 ΜΑΚΡΗΣ ΘΩΜΑΣ M 250 Α19 84 ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΠΡΟΤΥΠΟ 38:52 39:09
423. 683 ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ M 251 Α59 31   39:00 39:11
424. 792 ΣΚΟΥΦΗ ΜΑΡΙΑ F 173 Γ39 51 ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΠΡΟΤΥΠΟ 39:03 39:20
425. 116 ΓΑΡΙΤΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ F 174 Γ39 52 Balance wellness center 39:13 39:41
426. 109 ΒΡΕΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ F 175 Γ39 53 Balance wellness center 39:14 39:44
427. 475 ΜΑΚΡΗ ΕΥΤΥΧΙΑ F 176 Γ39 54 Βalance wellness center 39:14 39:44
428. 940 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΑ F 177 Γ19 72 ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΠΡΟΤΥΠΟ 39:28 39:44
429. 918 ΦΥΤΙΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ F 178 Γ19 73 ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΠΡΟΤΥΠΟ 39:29 39:45
430. 297 ΚΑΡΑΠΆΝΟΥ ΜΑΡΊΑ F 179 Γ40 49   39:41 39:47
431. 296 ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ F 180 Γ39 55   39:43 39:48
432. 749 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ F 181 Γ40 50   39:42 39:48
433. 209 ΖΑΡΚΑΔΑΣ ΜΑΡΚΟΣ M 252 Α19 85 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 39:30 39:48
434. 549 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 253 Α19 86 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 39:30 39:48
435. 238 ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ M 254 Α19 87 Ανεξάρτητα 39:16 39:51
436. 273 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ F 182 Γ39 56   39:28 39:51
437. 257 ΚΑΛΟΥΤΣΑ ΓΕΩΡΓΙΑ F 183 Γ39 57   39:27 39:51
438. 569 ΜΠΙΝΑ ΜΑΡΙΤΙΝΗ F 184 Γ19 74 Σχολείο Μαθηματικών -ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 39:28 39:52
439. 371 ΚΟΥΚΟΥΜΤΖΗ ΑΓΟΡΗ F 185 Γ40 51   39:23 39:53
440. 900 ΤΣΙΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 255 Α39 29   39:30 39:54
441. 372 ΚΟΥΛΟΣΟΥΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 256 Α39 30 Balance 39:31 39:54
442. 100 ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ F 186 Γ39 58   39:30 39:55
443. 68 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΒΗ F 187 Γ19 75 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 39:37 39:57
444. 923 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 257 Α19 88 Σχολείο Μαθηματικών - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 39:40 39:57
445. 30 ΑΚΡΙΒΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 258 Α19 89 Σχολείο Μαθηματικών -ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 39:47 40:02
446. 390 ΚΟΥΤΣΙΚΟΥ ΒΑΣΙΑ F 188 Γ19 76 Σχολείο Μαθηματικών -ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 39:48 40:02
447. 317 ΚΑΤΣΑΚΙΩΡΗ ΜΥΡΤΩ F 189 Γ39 59 Balance wellness center 39:45 40:07
448. 377 ΚΟΥΜΠΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ F 190 Γ39 60   39:36 40:08
449. 446 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ F 191 Γ39 61 Level Up Fitness Place 39:50 40:11
450. 330 ΚΕΛΕΠΟΥΡΗ ΙΩΑΝΝΑ F 192 Γ19 77   39:56 40:27
451. 149 ΓΚΑΒΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ M 259 Α19 90 Σχολείο Μαθηματικών - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 39:56 40:27
452. 422 ΚΡΑΨΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 260 Α19 91 Σχολείο Μαθηματικων - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 40:03 40:28
453. 310 ΚΑΡΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 261 Α19 92 Σχολείο Μαθηματικών - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 39:54 40:30
454. 491 ΜΑΝΤΖΑΦΙΝΗ ΣΩΤΗΡΙΑ F 193 Γ40 52   40:09 40:35
455. 328 ΚΑΤΣΙΜΑΝΗ ΡΑΦΑΕΛΑ F 194 Γ19 78 Σχολείο Μαθηματικών - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 40:35 40:37
456. 624 ΝΤΟΜΠΡΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ F 195 Γ19 79 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 39:56 40:38
457. 890 ΤΣΙΛΙΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 262 Α29 38   40:26 40:42
458. 498 ΜΑΝΩΛΗΣ ΘΩΜΑΣ M 263 Α19 93 Σχολείο Μαθηματικών - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 40:07 40:42
459. 309 ΚΑΡΡΗ ΕΙΡΗΝΗ F 196 Γ19 80 Σχολείο Μαθηματικών - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 40:08 40:42
460. 876 ΤΣΙΑΝΑΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ F 197 Γ40 53   40:47 40:52
461. 709 ΠΕΛΕΚΟΥΔΑ ΔΗΜΗΤΡΑ F 198 Γ39 62 Balance wellness center 40:43 41:02
462. 45 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ F 199 Γ40 54 ΣΔΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 41:01 41:03
463. 661 ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ F 200 Γ19 81 Σχολείο Μαθηματικών -ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 41:03 41:07
464. 16 ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ F 201 Γ19 82 Σχολείο Μαθηματικών - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 40:27 41:07
465. 166 ΓΚΟΥΝΤΙΑΝΑ ΝΑΤΑΛΙΑ F 202 Γ19 83 Σχολείο Μαθηματικών - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 40:27 41:07
466. 732 ΠΟΛΥΓΕΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ F 203 Γ19 84 ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΠΡΟΤΥΠΟ 40:53 41:08
467. 933 ΧΑΝΤΖΙΑΡΑ ΕΥΤΥΧΙΑ F 204 Γ19 85 ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΠΡΟΤΥΠΟ 40:52 41:09
468. 882 ΡΙΤΣΙΟΥΔΗ ΓΙΑΝΝΑ F 205 Γ40 55   41:02 41:10
469. 120 ΓΕΡΟΔΗΜΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ F 206 Γ19 86 Σχολείο Μαθηματικών -ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 41:07 41:12
470. 796 ΣΜΕΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ F 207 Γ40 56   40:49 41:15
471. 156 ΓΚΕΚΑ ΟΛΥΜΠΙΑ F 208 Γ40 57 Balance wellness center 40:47 41:17
472. 811 ΜΠΟΛΟΡΙΖΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ F 209 Γ40 58   41:05 41:24
473. 431 ΚΥΠΡΗ ΒΙΒΗ F 210 Γ39 63   41:08 41:27
474. 774 ΣΙΟΥΖΙΟΥ ΟΛΓΑ F 211 Γ39 64 Balance wellness center 41:09 41:27
475. 1044 ΚΟΜΜΑΤΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ F 212 Γ19 87   40:53 41:29
476. 409 ΚΟΥΤΣΩΝΑ ΜΙΧΑΈΛΑ F 213 Γ19 88 Α.Σ. ΠΛΑΣΤΉΡΑΣ 40:58 41:31
477. 966 ΨΗΜΜΕΝΟΥ ΑΘΗΝΑ F 214 Γ40 59 Balance wellness center 41:12 41:31
478. 391 ΚΟΥΤΣΙΚΟΥ ΗΛΙΑΝΑ ΧΑΡΙΤΙΝΗ F 215 Γ19 89 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 41:10 41:32
479. 932 ΧΑΝΤΖΙΑΡΑ ΛΗΔΑ F 216 Γ19 90 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 41:09 41:32
480. 346 ΚΟΜΜΆΤΑ ΚΑΤΕΡΊΝΑ F 217 Γ40 60 Α.Σ. ΠΛΑΣΤΉΡΑΣ 40:42 41:34
481. 368 ΚΟΥΖΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ F 218 Γ39 65   41:31 41:36
482. 21 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΟΛΓΑ F 219 Γ40 61   41:30 41:36
483. 285 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 264 Α49 61   41:03 41:38
484. 524 ΜΙΧΑΛΗ ΕΥΗ F 220 Γ19 91 Σχολείο Μαθηματικών - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 41:17 41:42
485. 697 ΠΑΠΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ F 221 Γ19 92 Σχολείο Μαθηματικων -ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 41:18 41:44
486. 698 ΠΑΠΠΑ ΙΩΑΝΝΑ F 222 Γ19 93 Σχολείο Μαθηματικών - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 41:18 41:44
487. 126 ΓΙΑΓΚΟΥ ΔΟΝΙΑ F 223 Γ39 66   41:45 42:00
488. 450 ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M 265 Α29 39   41:43 42:00
489. 747 ΡΙΖΟΥ ΑΝΝΑ F 224 Γ40 62 Ανεξάρτητα 41:33 42:07
490. 646 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ F 225 Γ39 67 Ανεξάρτητα 41:32 42:07
491. 519 ΜΗΝΟΥ ΑΝΝΑ F 226 Γ19 94 SCHOOL OF ENGLISH <ΑΘΗΝΑ> 41:51 42:26
492. 234 ΖΩΤΟΣ ΜΑΡΙΑ F 227 Γ19 95 Σχολείο Μαθηματικών - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 42:11 42:26
493. 365 ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ F 228 Γ19 96 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 42:07 42:28
494. 251 ΚΑΚΙΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ M 266 Α29 40 Σχολείο Μαθηματικων -ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 42:07 42:32
495. 663 ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ F 229 Γ39 68 Σχολείο Μαθηματικων -ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 42:09 42:32
496. 181 ΔΑΝΙΗΛ ΧΡΥΣΑ F 230 Γ19 97 Σχολείο Μαθηματικών - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 42:42 42:45
497. 213 ΖΑΡΧΑΝΗ ΣΤΑΥΡΙΝΑ F 231 Γ19 98 Σχολείο Μαθηματικών - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 42:43 42:46
498. 821 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ F 232 Γ19 99   42:02 42:46
499. 74 ΒΑΓΕΝΑ ΒΙΒΙΑΝ F 233 Γ19 100 Σχολείο Μαθηματικών -ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 42:03 42:46
500. 674 ΠΑΠΑΛΙΤΣΑΣ ΝΕΦΕΛΗ F 234 Γ19 101 Σχολείο Μαθηματικών -ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 42:09 42:54
501. 495 ΜΑΝΩΛΗ ΜΑΡΙΑ F 235 Γ19 102 Σχολείο Μαθηματικών -ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 43:00 43:05
502. 295 ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ F 236 Γ19 103 Σχολείο Μαθηματικών -ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 42:55 43:05
503. 240 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΙΑΝΑ F 237 Γ40 63 Balance wellness center 42:47 43:06
504. 582 ΜΠΟΥΝΤΟΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ M 267 Α49 62 Α.Σ.ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ 42:16 43:07
505. 437 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ M 268 Α59 32 Πανθεσσαλικός Αθλητικός Σύλλογος Νεφροπαθων & Μεταμοσχευμενων 42:25 43:09
506. 802 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ M 269 Α39 31   43:01 43:09
507. 219 ΖΑΧΟΥ ΜΑΡΙΑ F 238 Γ39 69   43:03 43:10
508. 935 ΧΑΡΜΠΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ F 239 Γ39 70 Σχολείο Μαθηματικων ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 42:47 43:11
509. 798 ΣΟΛΤΑΝΗ ΕΛΠΙΔΑ F 240 Γ19 104 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 42:51 43:19
510. 851 ΤΖΙΜΑ ΦΩΤΕΙΝΗ F 241 Γ19 105 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 42:52 43:21
511. 293 ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 270 Α19 94 Σχολείο Μαθηματικών - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 43:09 43:27
512. 529 ΜΟΝΕ ΑΓΓΕΛΙΚΗ F 242 Γ19 106 Σχολείο Μαθηματικών - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 42:44 43:28
513. 528 ΜΟΝΕ ΝΤΙΑΝΑ F 243 Γ40 64 Σχολείο μαθηματικών -ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 42:45 43:29
514. 725 ΠΙΤΣΑΡΓΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ F 244 Γ19 107 Α.Ο.Α. "ΦΑΕΘΩΝ" 43:40 43:41
515. 589 ΝΑΟΥΜΗ ΙΩΑΝΝΑ F 245 Γ19 108 SCHOOL OF ENGLISH <ΑΘΗΝΑ> 43:40 43:41
516. 751 ΣΑΚΚΑ ΕΛΕΝΗ F 246 Γ19 109 Σχολείο Μαθηματικών - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 43:53 44:06
517. 40 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΜΑΡΘΑ F 247 Γ40 65 Balance wellness center 43:46 44:07
518. 684 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ F 248 Γ40 66 Balance wellness center 43:48 44:09
519. 176 ΓΟΥΣΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ F 249 Γ39 71 Σύλλογος δρομέων Καρδίτσας 44:04 44:10
520. 693 ΠΑΠΠΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ F 250 Γ19 110   44:01 44:15
521. 696 ΠΑΠΠΑ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ F 251 Γ39 72   44:16 44:16
522. 184 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ F 252 Γ40 67 KARDITSA RUNNING CLUB 43:59 44:18
523. 199 ΔΗΜΟΤΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ F 253 Γ19 111 Σχολείο Μαθηματικών - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 43:48 44:32
524. 122 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ  ΑΓΓΕΛΙΚΗ F 254 Γ19 112 SCHOOL OF ENGLISH <ΑΘΗΝΑ> 43:50 44:32
525. 150 ΓΚΑΝΟΥΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ F 255 Γ40 68 Σχολείο Μαθηματικων -ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 43:48 44:32
526. 334 ΚΟΓΙΑ ΣΟΦΙΑ F 256 Γ39 73 Σχολείο Μαθηματικών - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 43:49 44:33
527. 800 ΣΠΑΘΑΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ M 271 Α39 32   44:34 44:34
528. 761 ΣΑΡΗΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ F 257 Γ39 74   43:50 44:35
529. 939 ΧΑΤΖΗ ΕΙΡΗΝΗ F 258 Γ19 113   44:10 44:42
530. 857 ΤΟΛΗ ΑΣΠΑ F 259 Γ39 75   44:09 44:42
531. 552 ΜΠΑΜΠΑΝΑΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ M 272 Α29 41 Σχολείο Μαθηματικων - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 44:08 44:56
532. 551 ΜΠΑΜΠΑΝΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 273 Α19 95 Σχολείο Μαθηματικων - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 44:08 44:56
533. 910 ΦΙΤΣΙΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ F 260 Γ39 76   45:34 45:48
534. 672 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΦΑΝΗ F 261 Γ19 114 Σχολείο Μαθηματικων - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 45:44 45:48
535. 373 ΚΟΥΛΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ F 262 Γ40 69   45:17 45:50
536. 51 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ F 263 Γ19 115 Σχολείο Μαθηματικών - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 45:08 45:51
537. 568 ΜΠΙΝΑ ΘΕΟΔΟΣΙΑ F 264 Γ19 116 Σχολείο Μαθηματικών - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 45:07 45:52
538. 765 ΣΒΑΡΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 274 Α29 42 ΣΔΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 45:19 45:56
539. 453 ΛΑΚΚΙΑ ΑΘΗΝΑ F 265 Γ19 117 SCHOOL OF ENGLISH <ΑΘΗΝΑ> 45:19 45:57
540. 349 ΚΟΝΤΟΒΑΪΟΥ ΟΛΓΑ F 266 Γ40 70 Balance wellness center 45:52 46:15
541. 64 ΑΡΓΥΡΗ ΧΑΡΟΥΛΑ F 267 Γ40 71 balance wellness center 45:54 46:15
542. 351 ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΥ ΙΟΥΛΙΑ F 268 Γ19 118 Σχολείο Μαθηματικών - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 46:04 46:16
543. 183 ΔΑΝΙΗΛ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ F 269 Γ19 119 Σχολείο Μαθηματικών - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 46:07 46:17
544. 780 ΣΙΩΚΗ ΕΛΕΝΗ F 270 Γ19 120 Σχολείο Μαθηματικών -ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 46:07 46:19
545. 757 ΣΑΜΠΑΛΙΩΤΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ F 271 Γ19 121 Σχολείο Μαθηματικών -ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 46:20 46:20
546. 543 ΜΠΑΚΑΤΣΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ F 272 Γ19 122 Σχολείο Μαθηματικών - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 46:13 46:43
547. 466 ΛΙΑΠΗ ΜΑΡΙΝΑ F 273 Γ19 123 Σχολείο Μαθηματικών - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 46:14 46:44
548. 502 ΜΑΡΜΑΤΖΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ F 274 Γ19 124 Σχολείο Μαθηματικών - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 46:47 47:30
549. 262 ΚΑΝΙΟΥΡΑ ΣΟΦΙΑ F 275 Γ19 125 Σχολείο Μαθηματικών - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 47:27 47:30
550. 358 ΚΟΜΜΑΤΑ ΑΘΗΝΑ F 276 Γ19 126   46:59 47:37
551. 995 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 275 Α49 63 Σ.Μ.Α.Χ. ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 47:39 47:39
552. 1300 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ F 277 Γ40 72   47:40 47:40
553. 1290 ΠΑΠΠΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ M 276 Α19 96   47:42 47:52
554. 1289 ΚΑΤΣΙΑΒΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ F 278 Γ40 73   47:40 47:53
555. 1288 ΠΑΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 277 Α49 64   47:49 48:00
556. 606 ΝΤΑΦΕΤΣΙΟΥ ΚΕΛΥ F 279 Γ39 77 Σύλλογος νόσου crohn και ελκωδης κολλιτιδα 47:44 48:06
557. 789 ΣΚΟΡΡΑ ΑΓΑΘΗ F 280 Γ39 78 Σύλλογος ατόμων με νόσο Crohn και ελκωδη κολίτιδα Ελλάδας 47:45 48:07
558. 402 ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 278 Α39 33   48:05 48:22
559. 439 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥ ΕΥΓΓΕΛΙΑ F 281 Γ39 79   48:07 48:25
560. 618 ΝΤΙΝΌΠΟΥΛΟΥ ΓΙΑΝΝΑ F 282 Γ40 74   48:07 48:25
561. 128 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 279 Α19 97   48:20 48:33
562. 99 ΒΛΑΧΟΥΤΣΟΥ ΘΕΤΙΣ F 283 Γ40 75   48:21 48:33
563. 881 ΤΣΙΑΡΑ ΖΗΝΑ F 284 Γ19 127 Σχολείο Μαθηματικων - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 48:30 48:42
564. 536 ΜΟΥΣΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ F 285 Γ19 128 Σχολείο Μαθηματικων -ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 48:31 48:42
565. 412 ΚΟΥΦΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΓΙΩΤΑ F 286 Γ19 129 Σχολείο Μαθηματικών -ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 48:34 49:10
566. 763 ΣΒΑΡΝΑ ΕΥΤΥΧΙΑ F 287 Γ19 130 ΣΔΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 48:34 49:10
567. 229 ΖΟΡΜΠΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ F 288 Γ40 76 Σ.Δ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 48:33 49:20
568. 832 ΤΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ M 280 Α49 65 Σ.Δ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 48:32 49:21
569. 573 ΚΑΦΕΤΖΗ ΡΟΥΛΑ F 289 Α39 1   49:11 49:35
570. 711 ΠΕΡΙΦΑΝΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ F 290 Γ40 77 Balance wellness center 49:11 49:35
571. 584 ΜΠΟΥΡΛΗ ΠΡΕΣΒΕΙΑ F 291 Γ40 78   49:13 49:43
572. 667 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ HEIDI F 292 Γ40 79 Balance wellness center 49:15 49:43
573. 292 ΚΑΡΑΜΠΕΚΟΥ ΕΜΗ F 293 Γ19 131 Σχολείο Μαθηματικών- ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 49:15 49:44
574. 713 ΠΕΣΛΗ ΜΑΡΚΕΛΑ F 294 Γ19 132 Σχολείο Μαθηματικών- ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 49:14 49:44
575. 130 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΛΕΝΙΑ F 295 Γ19 133   50:23 50:34
576. 129 ΓΙΑΝΝΑΚΌΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΉΣ M 281 Α49 66   50:20 50:34
577. 668 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΝΝΑ F 296 Γ40 80 HELLESCC 50:44 51:09
578. 877 ΤΣΙΑΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 282 Α60 8 ΙΦΝΕ  Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ 50:49 51:11
579. 53 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ M 283 Α19 98   50:55 51:35
580. 467 ΛΙΑΠΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ M 284 Α19 99 Σχολείο Μαθηματικών - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 50:57 51:36
581. 779 ΣΙΩΚΑΣ ΘΩΜΑΣ ΧΡΉΣΤΟΣ M 285 Α29 43   51:37 51:47
582. 813 ΣΤΑΥΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΣ M 286 Α19 100 Σχολείο Μαθηματικών - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 52:03 52:17
583. 628 ΞΕΡΑ ΒΙΚΗ F 297 Γ19 134 Σχολείο Μαθηματικών - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 52:03 52:18
584. 103 ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ F 298 Γ19 135 Σχολείο Μαθηματικών - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 53:53 53:55
585. 274 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ F 299 Γ40 81 Σχολείο Μαθηματικών — ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 53:54 53:55
586. 440 ΚΩΣΤΑΜΗ ΕΥΗ F 300 Γ40 82 Α.Ο.Α. "ΦΑΕΘΩΝ" 53:23 54:02
587. 862 ΤΟΥΜΠΑΝΙΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 287 Α19 101 Α.Ο.Α. "ΦΑΕΘΩΝ" 53:26 54:02
588. 276 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ F 301 Γ40 83 Α.Ο.Α. "ΦΑΕΘΩΝ" 53:26 54:04
589. 670 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F 302 Γ40 84 BALANCE WELLNESS CENTER 54:37 55:18
590. 854 ΤΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ F 303 Γ40 85 BALANCE WELLNESS CENTER 54:38 55:18
591. 996 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ M 288 Α49 67 Σ.Μ.Α.Χ. ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 54:49 55:20
592. 998 ΒΑΣΙΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 289 Α49 68 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 55:20 55:20

 

10 Κμ

Α/ΑBibΌνομαΦύλλοΑ/Α ΦύλλοΚατηγορίαΑ/Α Κατ.ΣύλλογοςΚαθαρός ΧΧρόνος
1. 861 ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 1 Α29 -1 Γ.Σ ΔΕΣΚΑΤΗΣ 34:19 34:20
2. 1265 ΦΡΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 2 Α39 -1 ΣΔΥΒ 34:22 34:23
3. 1211 ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M 3 Α39 -1   36:39 36:40
4. 1235 ΤΟΤΣΚΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ M 4 Α39 1 Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ 36:53 36:54
5. 1178 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΊΟΥ ΕΛΕΥΘΈΡΙΟΣ M 5 Α49 1 Α.Ο.Ξ.ΛΑΡΙΣΑΣ-ΣΥΒΑΣ ΛΆΡΙΣΑΣ-HERBALIFE NUTRITION 37:34 37:35
6. 1088 ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΦΑΝΗΣ M 6 Α49 2 ΤΡΑΧΙΝΑ 37:44 37:45
7. 1040 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 7 Α19 1   37:48 37:49
8. 986 ΑΡΛΕΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M 8 Α59 1 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 37:59 38:06
9. 1219 ΣΚΟΥΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M 9 Α49 3 ΕΥΝΙ 38:08 38:09
10. 1217 ΣΙΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 10 Α39 2   38:08 38:09
11. 1165 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M 11 Α49 4 Δρομείς φαρσαλων 38:36 38:37
12. 1041 ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ M 12 Α39 3 ΣΔΤΡΙΚΑΛΩΝ 38:50 38:51
13. 1106 ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΦΙΛΑΡΕΤΟΣ M 13 Α39 4 V MAX - ΣΜΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 39:09 39:10
14. 1257 ΦΙΛΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ F 1 Γ40 -1 ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 39:26 39:27
15. 1015 ΓΚΑΤΖΗΣ ΤΑΣΟΣ M 14 Α49 5 Karditsa Running Club 40:02 40:04
16. 1008 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ M 15 Α49 6 ΣΔ ΤΡΑΧΙΝΑ ΛΑΜΙΑΣ 40:30 40:33
17. 1205 ΣΑΒΒΑΣ ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ M 16 Α49 7 ΣΔ ΤΡΑΧΙΝΑ ΛΑΜΙΑΣ 40:36 40:39
18. 1187 ΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 17 Α29 1 ΣΣΕ 41:03 41:05
19. 1114 ΛΑΜΠΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 18 Α49 8 Συλογος Μαραθονοδρομον Λαρισας 41:06 41:16
20. 1003 ΤΣΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 19 Α59 2   41:18 41:22
21. 1136 ΜΙΣΑΗΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 20 Α49 9 ΦΩΚΙΑΝΟΣ 41:25 41:26
22. 1048 ΖΟΥΠΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 21 Α39 5 S.G. Team DRAMA 41:25 41:31
23. 1009 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ M 22 Α49 10 Σ.Δ.ΒΟΛΟΥ 41:31 41:31
24. 985 ΑΡΓΥΡΗΣ ΒΟΥΡΛΟΓΙΑΝΝΗΣ M 23 Α60 1 Σ.Δ.ΒΟΛΟΥ 41:42 41:50
25. 1050 ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 24 Α49 11 Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 41:55 41:56
26. 1123 ΜΑΚΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 25 Α29 2   41:56 41:59
27. 1184 ΠΑΠΑΡΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ a 1   -1 ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ ΠΑΣΙΑΛΗΣ 41:59 42:00
28. 1013 ΓΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΗΛΙΑΣ M 26 Α49 12 ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ ΠΑΣΙΑΛΗΣ 42:00 42:00
29. 980 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ M 27 Α59 3 Φωκιανός 42:00 42:00
30. 1188 ΠΑΠΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 28 Α49 13   42:04 42:06
31. 1104 ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 29 Α59 4 ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 42:44 42:56
32. 1159 ΜΠΟΥΛΑΣΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 30 Α39 6 DETOX RUNNING TEAM 42:56 42:57
33. 991 ΒΑΒΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 31 Α59 5 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 43:36 43:36
34. 1074 ΚΑΡΑΜΕΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 32 Α59 6 KARDITSA RUNNING CLUB 43:45 43:47
35. 1145 ΜΠΑΝΤΕΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 33 Α49 14 ΣΔΥΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 44:03 44:08
36. 1097 ΚΟΥΚΟΣ ΘΩΜΑΣ M 34 Α29 3 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 45:01 45:06
37. 1176 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ M 35 Α39 7 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 45:23 45:27
38. 1065 ΚΑΚΑΡΓΙΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ M 36 Α59 7 RUNNING CLUB KSRDITSA 45:17 45:29
39. 1004 ΓΑΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 37 Α49 15 KARDITSA RUNNING CLUB 45:18 45:29
40. 1118 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ M 38 Α59 8 Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 45:54 45:57
41. 1268 ΦΩΛΙΝΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ M 39 Α60 2   46:00 46:05
42. 1253 ΤΣΟΓΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M 40 Α49 16 Σ. Δ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 46:07 46:07
43. 979 ΑΝΤΩΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ F 2 Γ40 -1 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 46:26 46:27
44. 1057 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΣΗΣ M 41 Α49 17 ΣΔ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 46:24 46:31
45. 1250 ΤΣΙΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 42 Α59 9   46:38 46:39
46. 1000 ΓΑΛΑΝΗΣ ΝΙΚΟΣ M 43 Α59 10   46:41 46:46
47. 1076 ΚΑΡΑΜΠΕΡΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 44 Α49 18 ΣΔ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 46:43 46:46
48. 1070 ΚΑΜΑΤΣΙΑΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ M 45 Α29 4 Φοκ. Καρδίτσας 46:43 46:56
49. 976 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 46 Α49 19   46:59 47:01
50. 1276 ΧΑΡΜΠΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ M 47 Α39 8   46:43 47:05
51. 1090 ΚΕΝΤΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 48 Α59 11 Σ Δ.ΣΜΟΚΟΒΟΥ 47:01 47:06
52. 1043 ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 49 Α39 9 ΣΜΝΛ 47:14 47:16
53. 1046 ΖΙΛΦΙΓΑΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ F 3 Γ39 -1 Σύλλογος Δρομέων Καρδίτσας & Balance Wellness Center 47:19 47:20
54. 974 ΜΠΑΜΠΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 50 Α49 20   47:22 47:24
55. 1020 ΓΟΥΣΙΑΣ ΝΙΚΟΣ M 51 Α49 21 ΣΟΑΚ ΦΩΚΙΑΝΟΣ 47:40 47:42
56. 1229 ΤΕΓΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 52 Α49 22   47:42 47:56
57. 1016 ΓΚΕΚΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ M 53 Α39 10 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ 48:07 48:16
58. 1030 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ F 4 Γ40 1 ΣΔ ΒΟΛΟΥ 48:47 48:55
59. 1179 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ M 54 Α49 23 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 49:05 49:14
60. 1242 ΤΣΕΣ ΜΙΧΑΗΛ M 55 Α60 3 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 49:20 49:27
61. 1247 ΤΣΙΛΙΜΕΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 56 Α49 24 ΣΔ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 49:23 49:27
62. 1059 ΚΑΙΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 57 Α19 2 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ -ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 49:24 49:29
63. 1193 ΠΕΡΗΦΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 58 Α19 3 Σχολείο Μαθηματικών -ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 49:24 49:29
64. 978 ΜΠΟΥΓΛΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ M 59 Α49 25   49:25 49:29
65. 1023 ΔΑΡΔΑΓΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M 60 Α39 11 ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 49:42 49:55
66. 1210 ΣΑΜΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 61 Α29 5 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 50:02 50:05
67. 1260 ΦΛΩΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 62 Α49 26   50:01 50:14
68. 1113 ΛΑΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 63 Α49 27   50:19 50:20
69. 1017 ΓΚΙΖΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 64 Α49 28 ΣΥΛ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 50:19 50:23
70. 1055 ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ M 65 Α39 12 Ανεξάρτητος 50:16 50:24
71. 1200 ΡΑΜΜΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 66 Α59 12 ΤΡΕΧΩ ΓΙΑ ΜΕΝΑ 50:43 50:44
72. 1039 ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑ ΑΡΤΕΜΙΣ F 5 Γ19 1   50:41 50:45
73. 972 ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M 67 Α39 13 Running Team farsala 50:44 50:50
74. 1064 ΚΑΚΑΡΓΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ F 6 Γ39 1 Karditsa Running Club 50:43 50:51
75. 1246 ΤΣΙΓΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 68 Α49 29 karditsa running club 50:36 50:51
76. 1133 ΜΕΡΛΕΜΗΣ ΘΩΜΑΣ M 69 Α49 30 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 50:43 50:52
77. 1239 ΤΡΟΜΠΕΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 70 Α19 4   50:50 50:53
78. 1134 ΜΕΡΤΖΙΑΝΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ M 71 Α39 14 Μόνος μου 51:19 51:28
79. 997 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΠΑΡΟΥΠΑ F 7 Γ40 2 ΣΔ ΤΡΑΧΙΝΑ ΛΑΜΙΑΣ 51:30 51:33
80. 1153 ΜΠΛΑΝΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 72 Α59 13 Σ.Μ.Ν.Λ. 51:25 51:36
81. 1236 ΤΟΥΡΚΟΓΕΩΡΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ M 73 Α49 31 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΈΩΝ ΤΡΙΚΆΛΩΝ 51:35 51:40
82. 1183 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΆΟΥ ΘΩΜΑΣ M 74 Α59 14 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΈΩΝ ΤΡΙΚΆΛΩΝ 51:36 51:41
83. 1146 ΜΠΑΡΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 75 Α39 15 Α.Ο.ΤΑΞΙΑΡΧΩΝ 51:34 51:46
84. 1109 ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 76 Α39 16   51:41 51:49
85. 1185 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ M 77 Α60 4 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΟΛΟΥ 51:54 52:04
86. 1154 ΜΠΛΕΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 78 Α49 32   52:04 52:16
87. 1162 ΜΥΛΩΝΆ ΧΡΎΣΑ F 8 Γ40 3 ΕΥΡΎΠΥΛΟΣ ΤΟΥ 52:24 52:29
88. 1021 ΓΡΥΠΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M 79 Α59 15   52:22 52:34
89. 1201 ΡΗΜΠΑΠΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 80 Α49 33 ΕΥΡΥΠΥΛΟΣ ΠΑΛΑΜΑ 52:30 52:42
90. 1279 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ M 81 Α59 16 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 52:49 52:55
91. 1071 ΤΡΙΜΙΝΤΖΙΟΥ ΝΑΤΑΣΑ F 9 Γ40 4   52:59 53:00
92. 1222 ΣΠΥΡΟΥ ΒΑΝΑ F 10 Γ40 5 ΣΔΥΒΟΛΟΥ 52:59 53:02
93. 1147 ΜΠΕΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 82 Α49 34 ΣΔ ΒΟΛΟΥ 52:53 53:02
94. 1026 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΙΟΥΡΗΣ M 83 Α49 35 ΣΔ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 53:00 53:06
95. 1060 ΚΑΚΑΔΙΑΡΗΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ M 84 Α59 17 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 53:06 53:12
96. 1171 ΟΡΦΑΝΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 85 Α49 36 Σ. Δ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 53:05 53:19
97. 1073 ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 86 Α39 17 Ανεξαρτητος 53:06 53:19
98. 1223 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΙΩΑΝΝΑ F 11 Γ39 2   53:14 53:21
99. 1024 ΔΑΦΝΗ ΕΥΑ F 12 Γ39 3   53:15 53:21
100. 1096 ΚΟΤΣΙΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 87 Α29 6 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 53:17 53:27
101. 1089 ΚΑΨΙΩΧΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ M 88 Α49 37 RUNNING TEAM FARSALA 53:21 53:31
102. 1194 ΠΕΤΑΛΟΎΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 89 Α39 18 ΚΩΟΙ ΔΡΟΜΕΊΣ 53:31 53:37
103. 1011 ΓΙΟΝΤΖΗΣ ΒΥΡΩΝ M 90 Α49 38 Σ.Δ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 53:38 53:44
104. 987 ΑΡΣΕΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ M 91 Α49 39   53:49 53:52
105. 1061 ΚΑΚΑΕΣ ΝΙΚΟΣ M 92 Α49 40   53:49 53:52
106. 1259 ΦΛΩΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M 93 Α39 19 ΣΜΟΚΟΒΟΥ 53:50 53:53
107. 1067 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΒΑΙΟΣ M 94 Α19 5 SCHOOL OF ENGLISH <ΑΘΗΝΑ> 54:00 54:03
108. 1264 ΦΟΥΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M 95 Α49 41 Running Team Farsala 54:10 54:17
109. 1209 ΣΑΜΑΚΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ M 96 Α49 42   54:14 54:17
110. 1007 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ M 97 Α60 5 ΚΑΠΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 54:14 54:18
111. 1072 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 98 Α39 20 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ 54:10 54:20
112. 284 ΚΑΡΑΚΙΤΣΙΟΣ ΠΑΎΛΟΣ M 99 Α49 43   54:23 54:34
113. 1132 ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ ΧΑΡΗΣ M 100 Α19 6 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 54:30 54:44
114. 1063 ΚΑΚΑΡΓΙΑ ΘΕΟΔΩΡΑ F 13 Γ39 4   54:38 54:46
115. 1126 ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗΣ ΜΑΝΟΣ M 101 Α29 7 Karditsa running club 54:38 54:47
116. 973 ΑΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 102 Α59 18   54:42 54:48
117. 1019 ΓΚΟΥΡΜΠΑΛΙΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M 103 Α59 19   54:41 54:55
118. 1075 ΚΑΡΑΜΟΥΣΤΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ M 104 Α49 44 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 54:40 54:56
119. 1002 ΒΛΑΧΟΣ ΟΜΗΡΟΣ M 105 Α59 20   54:53 55:02
120. 1160 ΜΠΟΥΛΟΒΑΝΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ M 106 Α60 6 ΣΔ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 55:08 55:14
121. 1245 ΤΣΙΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ M 107 Α60 7 ΣΔ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 55:07 55:14
122. 1274 ΧΑΝΤΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 108 Α60 8 Συλλογος Δρομέων Καρδιτσας 55:02 55:15
123. 1128 ΜΑΡΓΙΟΛΑΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ M 109 Α29 8 - 55:11 55:15
124. 1177 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 110 Α59 21   55:04 55:20
125. 971 PUTZ CATHERINE F 14 Γ40 6 Σύλλογος Δρομέων Βόλου 55:27 55:29
126. 1206 ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ M 111 Α39 21   55:40 55:48
127. 1086 ΚΑΤΣΕΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ M 112 Α49 45   55:40 55:48
128. 1213 ΣΑΡΗΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 113 Α49 46 _ 55:40 55:53
129. 1157 ΜΠΟΥΖΟΥΡΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ M 114 Α49 47 ΣΔ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 56:19 56:25
130. 1102 ΚΟΥΤΣΙΑΥΤΗ ΜΑΡΙΑ F 15 Γ39 5 φωκιανος 56:19 56:28
131. 1036 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΙΤΗ F 16 Γ40 7 ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 56:28 56:28
132. 1182 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ M 115 Α39 22   56:35 56:50
133. 994 ΒΑΣΙΛΑΣ ΝΙΚΟΣ M 116 Α39 23   56:46 56:56
134. 975 ΑΘΑΝΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 117 Α49 48   56:42 56:56
135. 1116 ΛΑΠΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 118 Α49 49 Karditsa Running Club 57:05 57:12
136. 1001 ΒΙΝΙΑΜΗΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 119 Α19 7 ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΠΟΛΥΕΔΡΟ 57:12 57:15
137. 1058 ΚΑΖΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 120 Α59 22 ΣΔΒ 57:00 57:15
138. 1272 ΧΑΜΑΪΔΗΣ ΕΥΆΓΓΕΛΟΣ M 121 Α59 23 Δρομείς Τυρνάβου 57:12 57:25
139. 1216 ΣΒΑΡΝΑΣ ΤΑΣΟΣ M 122 Α59 24 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ 57:21 57:27
140. 983 ΑΟΥΦΕΡΜΑΝ ΚΑΡΟΛΙΝΕ F 17 Γ40 8   57:33 57:40
141. 1018 ΣΠΑΝΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ F 18 Γ39 6   57:42 57:47
142. 1031 ΔΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΣ M 123 Α60 9 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ  ΔΡΟΜΕΑΣ ΤΡΙΚΑΛΑ 57:41 57:55
143. 1248 ΤΣΙΟΥΚΑΣ ΘΩΜΑΣ M 124 Α49 50   57:47 57:57
144. 1100 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ ΝΙΚΟΣ M 125 Α29 9   58:02 58:07
145. 1092 ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΘΩΜΑΣ M 126 Α39 24   58:00 58:11
146. 1068 ΚΑΛΟΓΡΙΤΣΑΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ M 127 Α39 25   58:06 58:14
147. 1203 ΡΟΥΣΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 128 Α29 10   58:01 58:18
148. 977 ΑΛΜΠΑΝΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 129 Α59 25 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 58:36 58:44
149. 1243 ΤΣΙΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 130 Α59 26 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 58:49 58:59
150. 1122 ΜΑΚΡΗΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ M 131 Α60 10 Σύλλογος Δρομέων Βόλου 58:59 59:14
151. 1202 ΡΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ M 132 Α49 51   59:00 59:14
152. 1108 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 133 Α49 52   59:20 59:31
153. 1252 ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΤΟΝΙΑ F 19 Γ40 9 ΣΔΥΒΟΛΟΥ 59:34 59:37
154. 1121 ΜΑΚΗΣ ΕΣΕΜΠΕΚΟΓΛΟΥ M 134 Α59 27 RUNNING TEAM FARSALA 59:31 59:40
155. 1278 ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 135 Α59 28 ΙΔΙΩΤΗΣ 59:35 59:43
156. 1151 ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 136 Α49 53   59:36 59:47
157. 992 ΒΑΛΛΑΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ M 137 Α39 26   59:36 59:47
158. 1163 ΜΥΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 138 Α39 27 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΟΛΟΥ 59:56 1:00:00
159. 1095 ΚΟΣΚΙΝΑ ΒΙΒΗ F 20 Γ39 7 ΣΔΥΒΟΛΟΥ 59:59 1:00:02
160. 1169 ΝΤΟΚΑ ΘΑΛΕΙΑ F 21 Γ40 10 Σ.Δ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1:00:04 1:00:19
161. 1158 ΜΠΟΥΚΟΒΑΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 139 Α59 29 Σ.Δ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1:00:04 1:00:19
162. 1215 ΣΒΑΡΝΑΣ ΗΛΙΑΣ M 140 Α59 30 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΟΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ 1:00:29 1:00:36
163. 988 ΠΕΛΕΚΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M 141 Α59 31   1:00:26 1:00:37
164. 1181 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 142 Α49 54   1:00:35 1:00:42
165. 1110 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M 143 Α49 55   1:00:35 1:00:42
166. 999 ΒΑΣΙΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΉΣ M 144 Α39 28 ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΌΣ ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΜΟΥΖΑΚΊΟΥ ΚΑΙ ΠΕΡΙΧΏΡΩΝ Γ.ΠΑΣΙΑΛΗΣ 1:01:01 1:01:16
167. 1155 ΜΠΛΕΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΉ F 22 Γ39 8 ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΌΣ ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΜΟΥΖΑΚΊΟΥ ΚΑΙ ΠΕΡΙΧΏΡΩΝ Γ.ΠΑΣΙΑΛΗΣ 1:01:02 1:01:16
168. 1140 ΜΟΥΤΟΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤΈΦΑΝΟΣ M 145 Α49 56 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΈΩΝ ΤΡΙΚΆΛΩΝ 1:01:12 1:01:18
169. 1079 ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ M 146 Α39 29 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΈΩΝ ΤΡΙΚΆΛΩΝ 1:01:13 1:01:18
170. 1077 ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 147 Α49 57 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1:01:19 1:01:32
171. 484 ΜΑΛΛΙΩΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ F 23 Γ39 9 Balance wellness center 1:02:09 1:02:11
172. 1010 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 148 Α19 8 Σχολείο Μαθηματικων -ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 1:02:26 1:02:31
173. 1156 ΜΠΟΛΤΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ F 24 Γ39 10 AT DESIGNS 1:02:44 1:02:45
174. 1107 ΚΥΡΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 149 Α59 32   1:03:36 1:03:53
175. 1093 ΚΟΝΤΟΒΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 150 Α49 58 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:03:48 1:03:59
176. 435 ΚΩΝ/ΝΑ ΧΑΝΟΥ F 25 Γ40 11 ΣΔ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1:04:02 1:04:06
177. 1029 ΔΗΜΟΣ ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ M 151 Α59 33 RUNNING TEAM FARSALA 1:07:13 1:07:22
178. 1225 ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ F 26 Γ39 11 Σχολείο Μαθηματικών - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 1:08:42 1:08:45
179. 1255 ΦΑΛΙΑΓΚΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ M 152 Α39 30 Σχολείο Μαθηματικών - ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 1:08:42 1:08:46
180. 1111 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ F 27 Γ40 12 συλλογος δρομεων Καρδιτσας 1:09:23 1:09:34
181. 1006 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΜΕΛΗΣ M 153 Α60 11 ΣΔ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1:09:32 1:09:48

Εθνάρχου Μακαρίου 7
Περιστέρι 13121 

© Copyright 2019 . Με την επιφύλαξη παντός δικαιώματος Fitway Timing