ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Amorgos Trail Challenge 2019 Spike

AMORGOS TRAIL CHALLENGE FINAL 1030x983 1

 Spike 
A/ABibNameGenderA/A GenderClubGunTime
1. 201 ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 1 TECNICA TEAM 07:55
2. 203 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 2 dynafit 08:07
3. 36 ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ M 3 ART 09:11
4. 86 ΜΑΝΙΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M 4 NAXOS TRAILS 09:47
5. 270 ΒΕΚΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 5 VO2MAX EXERCISE CENTER PATRAS 09:53
6. 207 LOFTHOUSE JOSEPH M 6 RIPON RUNNERS 10:03
7. 277 ΠΛΑΚΟΥΤΣΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ M 7 ORANGE MOUNTAIN TEAM 10:18
8. 7 CHRIS GIANNOULIS M 8 NAXOS TRAILS 10:45
9. 210 ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 9 ART 10:53
10. 213 ΒΕΚΡΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ M 10   11:07
11. 293 ΤΖΕΤΖΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 11   11:14
12. 204 MALAI MARIA F 1 La Sportiva Team Greece 11:27
13. 260 ΛΑΓΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ M 12 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ/KASIMIS TRAINING 11:29
14. 287 ΣΙΤΑΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M 13 Ε.Ο.Σ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 11:36
15. 47 ΒΕΚΡΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ M 14   11:43
16. 60 ΔΕΝΔΡΙΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 15 ART 11:44
17. 218 MAZUREK TOMASZ M 16 Doktor Biega 11:52
18. 290 ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M 17 ORANGE MOUNTAIN TEAM 11:53
19. 206 INGLEZOU ASIMINA F 2 DYNAFIT GREECE 12:35
20. 130 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ M 18   12:36
21. 216 KOURKOULOS FILIPPOS M 19   12:45
22. 304 ΑΛΤΟΥΒΑΣ ΝΙΚΟΣ M 20   12:49
23. 247 ΔΗΜΑΚΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ F 3 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 13:22
24. 299 ΧΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ M 21   13:40
25. 125 BOYRU MICHAEL M 22   14:00
26. 16 KARLATIRAS TASSOS M 23   14:03
27. 276 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ AΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 24 OSBET 14:05
28. 22 LEPECQ ELISA F 4 Frou Frou 14:06
29. 217 LEPECQ GUILLAUME M 25 FROU FROU 14:06
30. 20 LE GALL CHRISTOPHE M 26   14:34
31. 262 ΛΑΚΑΦΩΣΗΣ ΣΠΥΡΟΣ M 27 ΝΟ 14:43
32. 40 VLAVIANOU KONSTANTINA F 5   14:43
33. 249 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ M 28 - 14:50
34. 237 ΤΣΟΛΙΓΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 29   14:51
35. 129 ΚΙΟΥΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 30   14:51
36. 253 ΚΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 31 Σχοινουσώτικα Ρίφια 14:51
37. 83 ΠΑΒΑΤΖΟΓΛΟΥ ΟΡΕΣΤΗΣ M 32 ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ 14:51
38. 106 ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 33 Φοιτητική έκπτωση ή στρατιωτική έκπτωση 15:05
39. 233 ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ M 34   15:12
40. 48 ΒΛΑΒΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ M 35   15:32
41. 282 ΡΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ M 36 KOUTSOULOU RUNNING CLUB 15:36
42. 59 ΔΕΝΔΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 37 ART 15:37
43. 8 DAMIGOS ARTEMIOS M 38   15:37
44. 285 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 39 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΣΥΡΟΥ 15:46
45. 251 ΚΑΖΑΚΛΑΡΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ F 6 OLYMPUSMYTHICALTRAIL 15:49
46. 74 ΚΑΠΡΑΛΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ M 40   15:51
47. 97 ΝΑΣΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 41   15:57
48. 109 ΠΕΤΡΟΥ ΠΕΤΡΟΣ M 42   15:59
49. 108 ΠΑΡΜΑΞΙΖΟΓΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΗΣ M 43   15:59
50. 39 VEKRI EMMANUELLA F 7 ART 16:20
51. 114 ΣΚΕΝΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ F 8 NAXOS TRAILS 16:41
52. 284 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 44 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ 16:50
53. 302 ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ F 9   16:54
54. 131 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ F 10   17:04
55. 232 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 45   17:19
56. 9 DOTSIA STAUREANA F 11 DYNAFIT GREECE 17:33
57. 128 ΒΟΥΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ F 12   17:51
58. 226 SINODINOS STELIOS M 46 ART 18:00
59. 267 ΜΑΡΑΓΚΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 47 HELLENICA RUNING TEAM 18:05
60. 289 ΣΤΡΑΤΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 48   18:39
61. 112 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΙΣΜΗΝΗ F 13   18:40
62. 273 ΠΑΔΟΥΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 49 A.R.T 19:01
63. 296 ΦΟΥΣΤΕΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 50   19:17
64. 53 ΓΑΛΑΤΑ ΕΛΛΗ - ΑΓΛΑΪΑ F 14 Φοιτητική έκπτωση 19:52
65. 76 ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΑΚΗ ΦΙΟΝΑ F 15   19:58
66. 305 ΜΠΙΣΚΕΤΖΗ ΜΑΡΙΑ F 16   19:59
67. 91 ΜΑΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 51   20:07
68. 294 ΤΣΙΛΗΦΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ F 17   20:15
69. 41 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 52 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 20:41
70. 279 ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 53   21:21
71. 263 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ F 18 ΑΠΣ Αθηναίοι Δρομείς 21:28
72. 301 ΛΕΙΒΑΔΙΤΗ ΧΑΡΑ F 19   21:58
73. 231 ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 54 Herbalife Nutrition 22:01
74. 229 ZAMPOURA LITSA F 20 GL CREATIONS 22:25
75. 261 ΛΑΚΑΦΩΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F 21 ΝΟ 23:03
76. 118 ΤΣΟΥΡΗ ΑΝΝΑ F 22   23:22
77. 113 ΡΟΥΠΟΤΙΑ ΙΩΑΝΝΑ F 23   23:29
78. 115 ΣΜΥΡΝΙΩΤΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M 55   23:29
79. 6 BESIRIS GIANNIS M 56   23:58
80. 246 ΓΚΛΩΤΣΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ M 57 OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 24:12
81. 245 ΓΚΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ F 24 ΤΕΛΜΗΣΟΣ ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ 24:14
82. 73 ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F 25   24:50
83. 266 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ F 26 VO2MAX EXERCISE CENTER PATRAS 27:25
84. 330 ΠΑΡΑΔΕΙΣΗ ΠΑΡΗ F 27   27:25
85. 331 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ M 58   27:25
86. 119 ΦΕΤΟΚΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ M 59   27:25
87. 211 ARGIROPOULOS JOHN M 60 GL CREATIONS 28:17
88. 19 KYRIKOS ANTONIOS M 61 RUNNFUN 28:32
89. 238 ΒΟΡΕΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 62 ΔΑΪΣ RUNNING CLUB 28:49
90. 80 ΚΟΜΠΙΤΣΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 63 - 29:30
91. 4 ABOU ANNI NADINE F 28   35:13
92. 79 ΚΛΕΟΝΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 64   1:04:17
93. 78 ΚΑΦΕΤΖΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ F 29   1:04:17

Εθνάρχου Μακαρίου 7
Περιστέρι 13121 

© Copyright 2019 . Με την επιφύλαξη παντός δικαιώματος Fitway Timing